Kategórie
Osobné

Alkehol, Traktor, Törr + hostia

Organize Event Agency vás pozýva na super koncertné podujatie.

Alkehol, Traktor, Törr + hostia
4. júna 2022 o 16.00Futbalové ihrisko, Zvolenská Slatina

Alkehol. Slovná hračka, ktorá ako v češtine, tak v slovenčine parafrázuje asi najobľúbenejšiu bežne povolenú „drogu“ na svete. Už zabehnutá a v podstate legendárna a alkoholovým oparom zahalená skupina ALKEHOL spolu s mimoriadne populárnymi hard’n’heavy partou Traktor a ďalšou už vlastne legendou tvrdého kovu, Törr, sa predstavia toto leto aj u nás.

Alkehol
Alkehol.

ALKEHOL hrajú tzv. pivný metal. Zábavné, najmä alkoholické texty a energické skladby sa už od vydania ich prvého albumu s eponymným názvom „Alkehol“, stali kultovými a fanúšikovia poznajú ich texty slovo po slove.

Traktor
Traktor.

V Česku, ale stále viac aj na Slovensku, je TRAKTOR stále väčším pojmom, v Česku jednoznačne patrí medzi najpopulárnejšie kapely. Melodické hard-rockovo až heavy-metalovo orientované skladby fungujú na mladšie aj staršie publikum, skupina má veľkú sledovanosť aj na kanáli YouTube. Preto príde svoju hudbu naživo ponúknuť aj fanúšikom na Slovensku.

Törr
Törr.

Skupinu TÖRR netreba obzvlášť predstavovať. Fungujúca od roku 1977, populárna v Česku aj na Slovensku, hrajúca temnejší metal, alebo ako dvaja predošlí aktéri, príde predstaviť svoj set, najznámejšie skladby, ako aj novinkový album z konca roka 2021 – Inkvizitörr. S albumami ako „Kladivo na čarodějnice“, „Morituri te Salutant“ alebo „Chcípni o kus dál“ sa stali TÖRR pevnou súčasťou českej metalovej scény.

Slovensko dostalo exkluzívny termín 4. 6. 2022 a po odskúšaní kapelou OLYMPIC v minulom roku, aj naozaj skvelé miesto. Stane sa ním Zvolenská Slatina a miestom konania futbalové ihrisko. Keďže na toto miesto v tomto lete pribudnú aj ďalšie neuveriteľné mená a koncerty, začnite sledovať dianie a oznamy zo srdca Slovenska!

Aby bol deň vyplnený naozaj na maximum, k tejto veľkej trojke pribudnú ešte 3 mená z domácich (česko-slovenských) luhov a hájov, a v podstate plnohodnotné sety ALKEHOLU, TRAKTORU a TÖRRU doplnia na takmer celopoobedňajšie popoludnie plné hudby.

Bez nároku na zľavy.
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Za 15 € iba prvých 500 ks lístkov (cena sa bude zvyšovať).


Autor: Organize Event Agency.

Jedna odpoveď na “Alkehol, Traktor, Törr + hostia”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *