Kategórie
Tlačové správy

Strana Skúsme to inak spolupracuje so stranou Sloboda a Solidarita

Strana Skúsme to inak ohlásila 25. mája 2022 spoluprácu s kandidátom na primátora mesta Martin Michalom Uherčíkom (SaS).

Strana Skúsme to inak predstaví do volieb 31 kandidátov-odborníkov pre každý jeden poslanecký post. Vďaka tejto spolupráci môže tandem Uherčík – Skúsme to inak po úspešných voľbách zlepšiť život Martinčaniek a Martinčanov, čo sa doterajším poslancom a primátorom nikdy nepodarilo.

Podpredseda strany Skúsme to inak, Róbert Gajdoš (kandidát za Záturčie) zdôvodnil, prečo si pre spoluprácu vybral zrovna Michala Uherčíka:

„Dnes mesto Martin žne výsledky jeho práce v podobe získaných dotácií na výstavbu športovej infraštruktúry v Martine.“

Róbert Gajdoš ďalej uvádza, prečo sa strana Skúsme to inak nerozhodla pre spoluprácu s ostatnými ohlásenými kandidátmi na primátora mesta Martin:

„Všetci ostatní, ktorí zatiaľ predstavili svoju kandidatúru, sú dlhoroční poslanci, ktorí sú v mestskom zastupiteľstve 12 rokov, a ktorým sa veľmi dobre darilo práve za pôsobenia primátora Hrnčiara.“

Okrem ohlásenia spolupráce sa strana rozhodla predstaviť aj ďalších kandidátov za poslancov. Prvou predstavenou kandidátkou bola súčasná poslankyňa mestského zastupiteľstva Marína Gallová (Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany), ktorá sa ako jedna z mála poslancov rozhoduje v prospech Martinčanov, a nie v prospech svojich osobných záujmov. Druhým predstaveným kandidátom bol strojár a manažér Andrej Rodák (Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany). Ďalšou predstavenou kandidátkou bola Marcela Amchová (Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany), ktorá pracuje v manažmente medzinárodných spoločností v oblasti zdravotníctva. Posledným predstaveným kandidátom bol aktivista Juraj Stahl (Stred), ktorý je zároveň viceprezidentom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr. Ďalší kvalitní kandidáti budú predstavení v dohľadnej dobe.

Foto:

Michal Uherčík a kandidáti Skúsme to inak
Michal Uherčík a kandidáti Skúsme to inak.
Michal Uherčík a kandidáti Skúsme to inak
Michal Uherčík a kandidáti Skúsme to inak.
Róbert Gajdoš, mestská časť – Záturčie
Róbert Gajdoš, mestská časť – Záturčie.
Juraj Stahl, mestská časť – Stred
Juraj Stahl, mestská časť – Stred.

Autor: strana Skúsme to inak.

2 odpovede na “Strana Skúsme to inak spolupracuje so stranou Sloboda a Solidarita”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *