Kategórie
Tlačové správy

Europoslanec Vladimír Bilčík vyzval európskych socialistov na vylúčenie strany SMER – sociálna demokracia

Európski socialisti sú európskou politickou stranou, do ktorej patrí aj SMER – SD. Hoci sa so socialistickým videním sveta nestotožňujem, vnímam, že európski socialisti vždy stáli na strane demokratických hodnôt a boli súčasťou spoločného zápasu s fašizmom a neonacizmom.

Práve spolupráca Roberta Fica s fašistickými politickými stranami, ako je Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko a hnutie Republika, je dôvodom pre otvorený list, ktorým sme sa spoločne s ďalšími 7 demokratickými europoslankyňami a europoslancami obrátili na vedenie európskych socialistov. Práve s týmito fašistickými stranami sa totiž plánujú predstavitelia strany Smer – sociálna demokracia postaviť na jedno pódium a brojiť spoločne proti očkovaniu dva dni po výročí Slovenského národného povstania. Toto je čistý politický hyenizmus.

Robert Fico nikdy nebol politikom, ktorého by zväzovali hodnoty, avšak momentálne svojím správaním prekračuje všetky červené čiary. Európski socialisti by mali na Slovensko vyslať signál, že spoluprácu s fašistami nestrpia.

Zdroj: TASR

Pozri: www.facebook.com.

6 odpovedí na “Europoslanec Vladimír Bilčík vyzval európskych socialistov na vylúčenie strany SMER – sociálna demokracia”

Súdruh res, prvý komentár je zadržaný vo fronte kvôli spamu. Keď sa komentáre povolia, potom už nebudú zadržiavané ďalšie komentáre. Je to obyčajná ochrana pred spamom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *