Kategórie
Tlačové správy

Viber spúšťa kanály – okrem posielania správ aj objavovanie obsahu

Platforma predstavuje kanály, ktoré sú najlepším miestom na sledovanie influencerov, správ, záľub a ďalších informácií.

Viber spúšťa kanály – okrem posielania správ aj objavovanie obsahu

Rakuten Viber, jedna z najväčších komunikačných aplikácií na svete, ktorá má podchytený viac ako 75 % trhu v strednej a východnej Európe, má teraz vlastné centrum na vyhľadávanie obsahu. Najnovší produkt Viberu – Kanály – sa stáva bránou, kde môžu ľudia sledovať svoj obľúbený obsah. V rámci plnenia svojho poslania byť super aplikáciou, ktorá presahuje rámec posielania správ, Viber okrem svojich základných funkcií posielania správ začleňuje širokú škálu digitálnych produktov a služieb. Na platforme sú k dispozícii mobilné platby, objednávanie taxíkov alebo jedla, predpovede počasia a ďalšie služby, vďaka ktorým je cesta používateľa pohodlnejšia a jednoduchšia. Kanály sú najnovším produktom s pridanou hodnotou, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou digitálnych skúseností používateľov.

Ľudia z celého sveta sa môžu pripojiť do kanálov Viber, aby zistili najnovšie správy, zúčastnili sa ankiet a kvízov a získali prístup k exkluzívnemu obsahu. Bez ohľadu na to, či sa zaujímate o šport, vzdelávanie, hudbu, zábavu alebo varenie, platforma už teraz ponúka množstvo spustených kanálov.

„Kanály sú naším ďalším krokom v inovácii sveta aplikácií na zasielanie správ, pretože ponúkajú hodnotné, jedinečné a plynulé používateľské skúsenosti. Kanály Viber sa stávajú čoraz viac preferovaným miestom, kde naši používatelia získavajú informácie od zaujímavých a hyperlokálnych tvorcov. Chatovanie tak ide ruka v ruke s objavovaním sveta, vzdelávaním sa o konkrétnych témach a skokom na 360-stupňovú cestu za obsahom jediným kliknutím,“ komentoval Atanas Raykov, Senior Director Growth, Top Countries v spoločnosti Rakuten Viber.

Viber tiež pridal špeciálnu možnosť pre komentáre v kanáloch, ktorá umožňuje verejné fórum pre konverzácie. Táto funkcia sa stala jednou z najobľúbenejších medzi používateľmi, pretože poskytuje osobitný pocit spoločne využívanej sociálnej skúsenosti v prevažne digitálnom svete.

Spoločnosť Viber sa nedávno pripojila ku Kódexu správania EÚ proti nenávistným prejavom v rámci svojho záväzku predchádzať a bojovať proti šíreniu diskriminácie a nezákonného obsahu online v EÚ. Pripojenie sa ku kódexu znamená záväzok spoločnosti Viber zabezpečiť dodatočné opatrenia na monitorovanie a odstraňovanie obsahu v kanáloch v prípade, že používateľ zdieľa nenávistný komentár. Používatelia, ktorí sa obávajú o bezproblémový a pozitívny priebeh používania aplikácie z osobného hľadiska alebo z hľadiska svojich detí, si tak môžu byť istí, že Viber ich má pod kontrolou.

Vyhľadanie kanála v službe Viber a vstup do neho je jednoduchý a ľahký. Stačí zadať do vyhľadávacieho panela Viberu kľúčové slovo obsahu, ktorý hľadáte a – voilà – môžete sa pripojiť k rozmanitému zoznamu Kanálov a komentovať témy, ktoré vás zaujímajú! Zábava sa tak práve stala v službe Viber oveľa dostupnejšou.

5 kanálov na Slovensku, ktoré musíte sledovať

O spoločnosti Rakuten Viber

Rakuten Viber spája ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Celosvetová používateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové správy a aktualizácie a diskusie s ich obľúbenými značkami a celebritami. Viber zabezpečuje našim používateľom bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie emócií. Rakuten Viber je súčasťou spoločnosti Rakuten Group Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Je oficiálnym partnerom aplikácie na okamžité zasielanie správ a telefonovanie tímu NBA Golden State Warriors.

Foto:

Viber
Viber

Správu dodal Mgr. Michal Pavlov z PR.Konektor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *