Kategórie
Tlačové správy

Pri kúpe najnovšieho iPhone 13 teraz môžete ušetriť aj stovky eur

Objavte jeho skvelé vlastnosti!

Najnovšia generácia iPhonov prináša najkvalitnejšie vlastnosti fotoaparátu a kamery, výnimočne dobrý výkon a výdrž batérie. Pri kúpe repasovaného iPhonu 13 teraz môžete ušetriť aj stovky eur.

Chystáte sa svoj starší iPhone nahradiť novým smartfónom? Nie je asi žiadnym prekvapením, že väčšina používateľov „jabĺčok“ neprechádza k inej značke, ale len upgraduje a vymieňa starší model iPhonu za novší. Ak stále rozmýšľate nad investíciou do iPhonu 13, nasledujúce riadky vás môžu presvedčiť o tom, že pôjde o dobrú voľbu.

Skvelé fotky a videá aj dlhá výdrž batérie

Apple predstavil iPhone 13 ako svoju novinku v septembri minulého roka. Od predošlých generácií iPhonov sa mierne odlišuje dizajnom, rozložením objektívov fotoaparátu, no predovšetkým šesťjadrovým čipom A15 Bionic, ktorý má zaručiť výnimočnú rýchlosť a grafický výkon. Po niekoľkých mesiacoch od jeho uvedenia na trh možno skonštatovať, že vysoké očakávania, ktoré technologický gigant z Cupertina nastavil sa potvrdili a používatelia si vlastnosti najnovšieho iPhonu 13 skutočne pochvaľujú.

Rozdiel oproti predchádzajúcim generáciám možno vidieť už na prvý pohľad – 6,1″ OLED displej Super Retina XDR sa nachádza takmer na celej ploche. Za zmienku už tradične stojí jeho 12 Mpx fotosústava, tentoraz s objektívmi otočenými o 45 stupňov, ktoré poskytujú nové možnosti na ešte lepšie fotografie zhotovené za pomoci telefónu. Širokouhlý objektív zachytí o 47 % viac svetla pre lepšie fotky a videá a optická stabilizácia obrazu s posunom senzora udržiava zábery ostré aj pri fotografovaní v pohybe. Polepšil si aj nočný režim, ktorý automaticky vykonáva úpravy farieb pri fotkách nasnímaných pri horšom osvetlení. No a na svoje si prídu aj milovníci videa – filmársky režim iPhonu 13 nahráva video HDR v Dolby Vision a ponúka automatické zaostrenie na snímaný objekt, vďaka čomu vytvára pôsobivé hĺbky a automatické prechody zaostrenia.

Zásadnou vlastnosťou, ktorú si používatelia iPhonu 13 pochvaľujú je vyššia výdrž batérie, ktorá oproti predchádzajúcim modelom vydrží až o 2,5 hodiny dlhšie. Jeho operačný systém iOS 15 zas umožňuje pri hovoroch cez Facetime zdieľanie obrazovky, čo používatelia využívajú nielen pri komunikácii s najbližšími, ale aj pri pracovných záležitostiach.

Na mieru každého používateľa

Okrem základného iPhonu 13 aj táto generácia prináša modely iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Modely „mini“ sú tradične obľúbenejšie u dám, ktoré oceňujú ich kompaktnejšie rozmery pri zachovaní veľmi podobných parametrov. Modely iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max zas ponúkajú ešte väčšie rozlíšenie fotoaparátu, používatelia sa však musia pripraviť aj na väčšie rozmery a hmotnosť a aj na to, že si za nich budú musieť niekoľko stoviek priplatiť.

Existuje však spôsob, ako pri ich kúpe ušetriť. V ponuke Swappie už teraz nájdete repasované iPhony najnovšej generácie, za ktoré zaplatíte aj o niekoľko stoviek menej. Finálna cena závisí od stavu a farby, iPhone 13 však na Swappie dostanete už od 759 €. Všetky telefóny, ktoré Swappie ponúka sú vo výbornej kvalite so životnosťou batérie minimálne 80 %. U nových modelov môžeme očakávať zdravie batérie približujúce sa 100 %. Na každý telefón sa vzťahuje 12-mesačná záruka.

IPhone môžete aj predať

So Swappie môžete zároveň nielen ušetriť, ale aj získať peniaze za predaj svojho staršieho iPhonu. Pokiaľ vlastníte model iPhone 7 a novší, stačí na stránke Swappie vyplniť jednoduchý formulár týkajúci sa stavu vášho zariadenia, ktorý vám vypočíta výkupnú cenu. V prípade funkčného telefónu sa môže pohybovať aj v hodnote desiatok až stoviek eur. Ak s výkupnou sumou súhlasíte, podľa inštrukcií telefón zašlete do Fínska a do niekoľkých dní budete mať sumu na svojom účte. Získate tak peniaze, ktoré môžete využiť napr. na kúpu nového zariadenia a svojmu nepoužívanému smartfónu dáte druhú príležitosť.

Foto:

Swappie
Swappie
Swappie

Autor: Swappie.

Správu dodala Kristína Krupová z PRime time.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *