Kategórie
Tlačové správy

5 bezplatných workshopov pre stredoškolákov s okamžitým uplatnením

V coworkingu 365.labb na Lazovnej ulici č. 5 v Banskej Bystrici sa zopakuje cyklus 5 bezplatných workshopov na témy ako prezentačné zručnosti, time manažment, marketing – sociálne siete, ako robiť podcasty a ako sa zlepšiť v blogovaní.

LINK CoWorking

Nadobudnuté poznatky následne využijú v praxi. Do projektu je možné prihlásiť sa do 29. apríla 2022 na odkaze Hľadáme ťa!

Každý májový utorok od 16.00 – 19.00 sa budú v priestoroch komunitno-coworkingového centra 365.labb konať prednášky pre 10 stredoškolákov zadarmo. Po vzdelávacej časti budú účastníci a účastníčky rozdelení do projektových tímov, kde budú mať možnosť 3 mesiace dobrovoľne pomáhať partnerským organizáciám z oblasti životného prostredia, občianskeho aktivizmu či sociálnej oblasti pri riešení praktických úloh a zadaní.

Program prednášok:

3. 5.Time manažment – lektorka Veronika Timková
10. 5.Prezentačné zručnosti – lektorka Monika Kupšo
17. 5.Marketing – copywriting, blogy – lektor Filip Lehotský
24. 5.Marketing – sociálne siete – lektorka Martina Ragalová Hromadová
31. 5.Čo všetko stojí za kvalitným podcastom? – lektor Peter Magurský

„Nie sú to len informácie, ale praktické zručnosti. Na workshopoch sme mali vždy lektorov – profesionálov priamo z praxe. Vždy bola príjemná atmosféra,“ hodnotí kurzy účastníčka prvého cyklu prednášok LINK Academy.

LINK Academy je projekt z dielne LINK CoWorking určený cieľavedomým študentom a študentkám stredných a vysokých škôl a mladým ľuďom z Banskej Bystrice a okolia, ktorí majú chuť získavať nové vedomosti a pomôcť svojej komunite prostredníctvom dobrovoľníctva.

Projekt LINK Academy vznikol v spolupráci s nórskou organizáciou KomPro a Centrom dobrovoľníctva z Banskej Bystrice. Projekt je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Prihlasovanie je otvorené, prihlásiť sa je možné do 29. apríla 2022 na odkaze Hľadáme ťa!

Hľadáme ťa!

O LINK CoWorking

LINK CoWorking je občianske združenie, ktoré už viac ako pol dekády vytvára komunitu tvorivých, inšpiratívnych a podnikavých ľudí prostredníctvom organizovania vzdelávacích, motivačných a networkingových podujatí v Banskej Bystrici. Od roku 2018 sídli v komunitno-coworkingovom centre 365.labb v Banskej Bystrici.

Budova, kde sa nachádza 365.labb
Budova, kde sa nachádza 365.labb.

Autor: Eva Ščepková.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *