Kategórie
Humanizmus

Sloboda Zvierat prichádza na trh s originálnymi nálepkami pre všetkých milovníkov zvierat na Slovensku

Stiahnite si nálepky a podporte právo zvierat na dôstojný život.

Sloboda Zvierat prichádza na trh s originálnymi nálepkami pre všetkých milovníkov zvierat na Slovensku

SLOBODA ZVIERAT je organizácia na ochranu práv zvierat, ktorá pomáha zvieratám v núdzi, vzdeláva verejnosť v oblasti práv zvierat a snaží sa o zakotvenie príslušných základných princípov práv zvierat do právneho rámca krajiny.

„Denne pomáhame zvieratám, ktorým ublížili, zranili alebo ich týrali, tým, že im poskytujeme prístrešie, starostlivosť a vyhliadky na lepší život. Popri tejto manuálnej práci pokračujeme v práci za zatvorenými dverami, spolupracujeme s vedcami, politikmi a ďalšími organizáciami na vytvorení spoločnosti, ktorá zvieratám poskytuje základné práva zvierat a umožní im žiť v pokoji spolu s ľuďmi,“ hovorí Kristína Devínska zo Slobody zvierat.

„Myslíme si, že verejnosť je pre úspešnosť nášho úsilia naozaj kľúčová, preto hľadáme aj nové spôsoby, ako ju zapojiť. Sme radi, že teraz môžeme spustiť náš nový balík nálepiek vo Viberi a zapojiť ľudí do zdieľania nášho poslania,“ pokračuje.

Každý, kto používa Viber, si môže stiahnuť balík nálepiek a tiež sa pripojiť ku kanálu SLOBODA ZVIERAT vo Viberi. Komunita začala v aplikácii pôsobiť takmer pred dvomi rokmi a dnes spája už tisíce ľudí, ktorí zdieľajú jednu vášeň – pomáhať zvieratám žiť lepší život. Kanál sa využíva aj na informovanie o aktivitách na získavanie finančných prostriedkov alebo o potrebách jednotlivých zvierat, s ktorými sa zle zaobchádzalo a ktoré potrebujú pomoc.

„Sme veľmi radi, že ľudia majú záujem a pomáhajú nám komunikovať o našej iniciatíve. Zvieratá našu pozornosť naozaj potrebujú,“ uzatvára Kristína Devínska.

„Sme veľmi radi, že naša spolupráca so Slobodou zvierat plní svoju úlohu a že je aktívnou súčasťou snahy zabezpečiť zvieratám právo na dôstojný život. Vždy nás poteší, keď funkčnosť našej aplikácie pomôže dobrej veci,“ povedala Zarena Kancheva, manažérka marketingu a PR spoločnosti Viber pre strednú a východnú Európu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *