Kategórie
Tlačové správy

Dobročinná akcia MotoSaS štartuje už zajtra

Tlačová správa strany Sloboda a Solidarita (SaS) k dobročinnej akcii, ktorú organizuje a ktorá začína od zajtra.

MotoSaS

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) organizuje už piaty rok dobročinnú akciu MotoSaS. Členovia a sympatizanti strany poputujú na motocykloch Slovenskom a na jednotlivých zastávkach vykonajú viacero verejnoprospešných prác. Akcia začína v utorok 27. júla a potrvá do nedele, pričom sa jej zúčastnia viacerí poslanci SaS, ako napríklad Anna Zemanová, Radovan Sloboda, Jarmila Halgašová či Peter Cmorej.

„Každý rok organizujeme čoraz úspešnejšiu akciu s názvom MotoSaS, ktorá nemá za cieľ len priblížiť sa občanom a voličom, ale zanechať za sebou aj kúsok dobre odvedenej práce. Napríklad, v utorok budeme maľovať brány kaštieľa v Tomášikove či vysadíme zeleň v Šahách. V stredu zrenovujeme lavičky v Lučenci, ďalší deň vymaľujeme plot v Bardejove, v sobotu navštívime tábor pre vysokoškolákoch vo Viničkách, kde budeme diskutovať aj o zákulisí politiky. Program je bohatý, a preto veríme v čo najväčšiu účasť,“ hovorí hlavný protagonista a zakladateľ akcie MotoSaS poslanec NR SR Radovan Sloboda.

Organizátorom tohoročnej akcie MotoSas je okresný predseda SaS v Dunajskej Strede Róbert Tánczos, ktorý pozýva občanov na stretnutie. Všetky podrobnosti je možné nájsť na FB stránke: MOTOSaS 2021 – pomáhame v regiónoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *