Kategórie
Osobné

Zázvor s vodkou v mede

Zázvor v mede s vodkou? To chce teda odvahu.

Med

Vyštípe oslávenca netradične ochuteným zázvorom pochúťka od Valacha výnimočnej chuti.

Pre koho je med s alkoholom a ovocím určený?

Med so sušeným zázvorom a vodkou si môžete vychutnať ako prísadu do rôznych drinkov, pre rôzne príležitosti alebo ho môžete darovať vašim známym ako zaujímavý, chutný a podnetný darček.

Už viete, ako si spríjemniť deň?

Zvlášť po námahe, ale aj vo všedných chvíľach vám dobre padne nevšedná pochúťka. Stačí vziať lyžicu a potom už len „mňam“ a vychutnávajte si vôňu a sladkosť dobroty – sušené ovocie a domáci med s jemnou prísadou alkoholu.

Ovocie v mede s kvapôčkou alkoholu – to spôsobuje veľmi príjemný zmyslový efekt, na ktorý sa nedá len tak zabudnúť.

Je málo vecí, ktoré chutia výnimočne! Alkohol v mede a sušené ovocie k tomu zaručia zaujímavý a príjemný chuťový zážitok nielen pre vaše zmysly. Tak čo vyskúšate túto nevšednú novinku – domáci med s ovocím a kvapkou kvalitného alkoholu na vytvorenie výnimočnej atmosféry?

Viete, že táto pochúťka môže pomôcť aj vášmu zdraviu?

Všimnite si, že náš 100% domáci med obsahuje vitamíny ako sú: B1, B2, B3, B5, E, K, C a aj karotén. Okrem toho sa v mede nachádzajú biogénne stimulátory, ktoré stimulujú životnú činnosť organizmu. Pri klinických testoch boli dokonca odhalené látky, ktoré podnecujú regeneráciu a rast buniek.

Prečo alkohol v mede a sušené ovocie?

Zo skúseností vieme, že domáci med v kombinácii s alkoholom a ovocím vynikajúco prispievajú k zlepšovaniu celkového zdravotného stavu a nálady. Hovorí sa, že domáci med predlžuje život a obnovuje silu po, alebo pri liečbe rôznych ochorení. No o mede vieme aj to, že zachováva mladosť a čulosť. Tak čo, stojí to za to?

Med

Domáci med je potravina, v ktorej bol objavený fosfor, železo, horčík, vápnik, chlór, meď, síra, olovo a ďalšie prvky. Skoro všetci lekári zastávajú názor, že tmavý med obsahuje viac minerálnych látok. A je to tak, že domáce medy sú jednými z výrobkov najbohatších na stopové prvky.

Navštívte internetový obchod Valach a prekutajte aj iné výrobky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *