Kategórie
Tlačové správy

Darček pre celú rodinu na MDD: Program ako z rozprávky

Kaufland detské festivaly prinesú aj na Deň detí hviezdny online program pre všetkých členov rodiny – najmenších, malých aj veľkých.

Kaufland – Detský festival

Zajko Turbo a Medvedík Kuniboo pripravili deckám tento rok to najkrajšie prekvapenie k ich veľkému sviatku. Veľkolepé vyvrcholenie rozprávkovej vandrovky, ktoré sa bude v nedeľu 30. mája vysielať po celý deň zadarmo&online ako darček k Medzinárodnému dňu detí!

Hviezda za hviezdou aj turbo dobrá zábava

Od rána až do večera sa tak na novej online detskej TURBO TV opäť môžete tešiť na kombináciu hviezdnych koncertov, zábavného programu a obľúbených seriálov. Čakajú vás premiérové show, aké ste ešte v žiadnej telke nevideli! S Kaufland detským festivalom budú tentoraz spievať, tancovať a zabávať sa všetci členovia rodiny: najmenší, malí, ale aj veľkáči. Pretože ani na tých sa na MDD nezabudlo!

Darček pre celú rodinu na Deň detí

V nedeľu 30. mája pre vás v celodennom programe na detskyfest.sk zahviezdia nielen Malí Kandráčovci, ale aj Kali, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Fíha Tralala, Cimbal Brothers, Divadlo NATRAKY, či Juraj Bača so psíkmi a cvičiteľkou Saškou. Čaká vás napínavé finále kuchárskej show MAJSTER ŠÉFINKO KUNIBOO s Juniorom a Veronikou, ďalšie pokračovanie seriálu Animália, či absolútna premiéra filmovej novinky od Spievankova. So Smejkom a Tanculienkou deti opäť navštívia krásne zákutia našej čarovnej domoviny a v Detských televíznych novinách s Terezkou, Aďom a Romanom sa dozvedia kopec nových informácií. Opäť vás teda čaká deň, ktorý vaše decká nielen zabaví, ale aj čo-to naučí. Nerozluční kamaráti Zajko Turbo a Medvedík Kuniboo vám jednoducho prinesú program pre všetky vekové kategórie!

A prečo bude táto Vandrovka po Slovensku naozaj rozprávková? Nechajte sa prekvapiť! Všetko sa dozviete 30. mája online na www.detskyfest.sk.

Kaufland – Detský festival

Všetky tieto krásne zážitky vám a vašim deťom ako darček k ich veľkému sviatku prináša Kaufland.

https://www.youtube.com/watch?v=BZaejwA16UY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *