Kategórie
Politické správy

Reakcia SaS na exekúciu Eštoka

Eštok ako prvý minister v histórii čelí exekúcii! Ču­ril­lov­com sa musí ospravedlniť a zaplatiť odškodné 90 000 eur! Pán minister, toto je na odchod!

Eštok

Eštok je od začiatku hanbou ministerstva vnútra. Je to človek, ktorý sa k postu dostal trollovaním na sociálnych sieťach. Ako minister vnútra šikanoval vyšetrovateľov, obhajoval zákony pre mafiánov a na študentov poslal zbesnený dav, ktorý sa im vyhrážal. Pod Eštokom sa kompletne rozpadla polícia a o bezpečnosti na Slovensku nemôžeme ani chyrovať. Namiesto toho sa Eštok ako minister sústredí výlučne na predražené kšefty – na ná­ku­py predražených počítačov, kotercov, kávových košieľ či antistresových loptičiek. A k tomu vyšetrovateľov ko­rup­cie prirovnáva k mafiánom.

Petícia za odstúpenie

Jediné riešenie je Eštokov okamžitý odchod. Spúšťame preto petíciu za odstúpenie tohto človeka, ktorý na Slo­ven­sku zničil políciu a na vnútre nemá čo hľadať.


Zdroj nájdete na Facebooku.

Zaslal: Ondrej Šprlák, hovorca SaS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *