Kategórie
Tlačové správy

Tichá vláda s fašistami je za hranicou

Reakcia strany Sloboda a Solidarita (SaS) na slová ministra obrany Jaroslava Naďa, ktorý nevylučuje, že by Matovič vládol ďalej s podporou exkotlebovcov.

Slovensko je na ceste do priepasti. Podľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) to vyplýva zo slov ministra obrany Jaroslava Naďa, ktorý nevylúčil, že by Igor Matovič vládol ďalej s podporou exkotlebovcov.

„Minister Naď zašiel svojím vyjadrením priďaleko. Ide o absolútnu túžbu po moci, ak by sa Igor Matovič snažil udržať na čele vlády s podporou skupinky okolo Milana Mazureka. Igor Matovič evidentne chytil maniere podobné Vladimírovi Mečiarovi či Robertovi Ficovi. Tichá vláda s fašistami je za hranicou demokratických princípov. Apelujeme na poslanecký klub OĽaNO, aby Igorovi Matovičovi tento scenár čo najrýchlejšie vyvrátil. Poslanecký klub SaS je jednotný, lebo dlhodobo robíme hodnotovú politiku a na takejto vláde Igora Matoviča s Milanom Mazurekom sa podieľať nikdy nebudeme,“ vyhlásil predseda SaS Richard Sulík a podpredsedovia strany Branislav Gröhling a Karol Galek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *