www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @569
Počítadlo


Spam poison

Zumba maratón

II. Gbelský „Zumbatónek“

Mestské kultúrne zariadenie a Zumba s Romes

vás pozývajú na

II. Gbelský Zumba maratón

Kde: KD Gbely

Kedy: 26. 11. 2011 o 15 h

Inštruktormi sú: Radeč, Dianka, Petra, Samko a Romes

Okrem skvelej zábavy vás čaká tombola a malý darček s občerstvením.

II. Gbelský Zumba maratón

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac… Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché.

Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a na ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce!

Zumba je skvelá nielen pre vaše telo, ale hlavne pre vašu myseľ. Čo tak zabudnúť na bežné problémy všedného dňa a prísť vytancovať všetky svoje starosti?

Zumba maratón v Gbeloch

Zumba maratón v Gbeloch

Ing. Romana BockováInštruktorka Romana Bocková, známa pod menom ROMES, má viacero titulov a certifikátov: Zumba inštruktor – B1, B2, Zumba tonning, tréner aerobiku III. triedy, dance aerobiku (tanečný aerobik), wellness tréner, kids aerobik, tréner III. triedy vo fitcentrách, I. vicemiss aerobik SR 2008.


Ing. Romana Bocková o sebe povedala:

Zumba mi zmenila život…

Už ako mladá 10-ročná slečna som začala navštevovať s maminkou hodiny aerobiku, čo mi zostalo až dovtedy, kým som nezačala „zumbovať“. Neskôr som sa stala žiačkou Základnej umeleckej školy v Holíči, ktorú som navštevovala do svojich 20-tich rokov a úspešne ju absolvovala.

V roku 2008 som získala titul I. vicemiss aerobik SR, kde som dostala možnosť urobiť si kurz trénera aerobiku III. triedy, ktorý som úspešne ukončila a začala svoju kariéru inštruktora.emotikona

Postupne som si urobila ďalších päť certifikátov a moja klientela sa mi začala postupne rozrastať…

Priznám sa, že po návšteve prvej hodiny Zumby, som veľmi nadšená nebola, nevidela som v tom oproti aerobiku systém. Napriek tomu, na podnet mojich kamarátov (týmto sa im chcem poďakovať), som si urobila kurz Zumba inštruktor B1 a vtedy som zistila, že to bude môj život. Moja prvá hodina v Holíči, kde bolo okolo 60 ľudí, bola priam tragická. Postupne som sa do toho dostávala a začalo ma to ešte väčšmi baviť.

Najprv som mala len dve hodiny v mojom rodnom meste Holíč, potom som to skúsila v Gbeloch a na podnet ľudí z rôznych miest som sa dostala cez Senicu, Kopčany, Kúty až po Brodské.emotikona

Ing. Radoslava BockováJej kolegyňou a športovou partnerkou nielen pri tréningu, ale aj na podujatiach ako je blížiaci sa II. Gbelský „Zumbatónek“, je Ing. Radoslava Bocková, ktorá má spravený kurz Zumba inštruktor B1.


Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Zumba s Romes
– Ing. Romana Bocková (0911 726 512)
– Ing. Radoslava Bocková (0911 948 092)
Holíč
Čerpané z: Zumba bomba

Súvisiace články:
Deň zdravia (06.10.2011)
Okresná prehliadka seniorských speváckych súborov (05.10.2011)

Zumba, 16. 11. 2011 | Prečítané: 3585 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore