www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @326
Počítadlo


Spam poison

Zmenu dlhovej brzdy určite nepodporíme

Bojíme sa, že keď to takto pôjde ďalej, tak dnešní tridsiatnici budú pracovať ešte po ceste na vlastný pohreb

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) nepodporí zmenu dlhovej brzdy. Vyhlásili to na brífingu poslanci NR SR za SaS, tímlíder strany pre verejné financie Eugen Jurzyca a tímlíder pre dopravu Miroslav Ivan.

„Po dlhých rokoch hospodárskeho rastu a rastu príjmov verejných financií sme dospeli do bodu, keď nehovoríme o tom, že znížime dlh, ale vládni poslanci potrebujú dlh zvýšiť. Keď to takto pôjde ďalej, tak sa nám rozpadnú verejné financie. Budeme sa zadlžovať, budú nižšie dôchodky a bude sa ešte viac predlžovať vek odchodu do dôchodku. Bojíme sa, že keď to takto pôjde ďalej, tak dnešní tridsiatnici budú pracovať ešte po ceste na vlastný pohreb,“ uviedol Eugen Jurzyca.

A pokračoval:

„To nie je dobrý zákon pre Slovensko. To je prvoradé. Blížia sa voľby do VÚC a vládni kandidát majú problém obhájiť svoje bývalé sľuby.“

„V zozname diaľnic, na ktoré chcú poslanci uvoľniť dlhovú brzdu, je viac ako tisíc kilometrov diaľnic. Z tých vyše tisíc kilometrov je na výber zhotoviteľa pripravených menej ako 10 kilometrov. V tejto chvíli v žiadnom prípade takéto niečo podporovať nebudeme,“ uzavrel Miroslav Ivan.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 12. 09. 2017 | Prečítané: 200 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore