www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @956
Počítadlo


Spam poison

Záhorská Bystrica posilňuje internetové pripojenia

Ale v niektorých lokalitách je budovanie optickej siete neekonomické

Klávesnica © Martin

Slovak Telekom začal v Záhorskej Bystrici budovať telekomunikačnú optickú sieť, čím sa výrazne zlepšia podmienky pre jej obyvateľov na využívanie internetu a ďalších telekomunikačných služieb.

Vybudované sú už úseky na týchto uliciach: Pavla Blaha, Jozefa Vachovského, Pútnická (od trafostanice smerom hore), Na vlkovkách. V týchto lokalitách je už možné objednávať si telekomunikačné služby. Na uliciach Rošického, Kollárova, Vrbánska, Plavecká, Prídavková, Tešedíkova, ČSL tankistov sa optická sieť ešte buduje.

„Som veľmi rád, že sa nám aj v našej mestskej časti darí túto sieť budovať. Žiaľ, nie je možné spraviť tak vo všetkých lokalitách. Podmienkou totiž bolo, že Slovak Telekom musí všetky rozkopané úseky ciest a chodníkov v plnom rozsahu rekonštruovať, čiže v prípade chodníka celý chodník a v prípade cesty minimálne jeden pruh. Teda, nielen ´zaplátať ryhy, ktoré rozkopaním vznikli. Pre Slovak Telekom je to ale v niektorých prípadoch neekonomické, preto telekomunikačnú optickú sieť v niektorých lokalitách nebuduje,“ vysvetlil starosta Jozef Krúpa.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Záhorská BystricaMestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica leží na úpätí Malých Karpát. Po prvýkrát sa spomína ako osada Pystrich v darovacej zmluve kráľa Karola Róberta z roku 1314. Mestskou časťou Bratislavy sa ako obec stala v roku 1972, ale aj napriek tomu si stále zachováva svoj vidiecky charakter a tradície
Čerpané z: www.zahorskabystrica.sk

Záhorská Bystrica, 29. 08. 2019 | Prečítané: 104 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore