www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @223
Počítadlo


Spam poison

V Záhorskej Bystrici budú hody

Bystrické malé hody

Patrónmi mestskej časti Bratislava-Záhorská Bystrica sú Peter a Pavol. Pri tejto príležitosti mestská časť každoročne koncom júna organizuje Bystrické malé hody. V tomto roku sa konajú posledný júnový víkend.

V piatok sa začnú zumbovaním na Námestí Rodiny, večer si v Letnom kine zaspomíname na skupinu QUEEN. V sobotu odštartujú programom, ktoré pripravilo miestne združenie City Kids a La dansa school, deti bude zabávať Sníček Hugo z TV RIK so svojimi veselými pesničkami a súťažami. Dospelákov zavedieme do čias minulých nielen prostredníctvom hitov Elvisa Presleyho, zaspomíname aj na hity Karla Duchoňa či Karla Gotta, ktoré nám zaspieva Tomáš Horváth a záver bude patriť legende hudobnej scény, skupine The Beatles.

V nedeľu sa našim patrónom poďakujeme na hodovej svätej omši v kostole sv. Petra a Pavla. Popoludní pokračujeme programom na Námestí Rodiny v duchu ľudoviek. Najskôr sa môžeme tešiť na ľudové tance v podaní folklórneho súboru Čečinka, potom nás zabaví Cimbalová kapela Salon Orchestra a večer nás dostanú do varu najväčšie hity skupiny QUEEN v podaní Freddyho Mercuryho. Bystrické malé hody ukončí domáca džezová kapela Ragtime Jazz Band. Oba dni moderuje Barbora Chlebcová, ktorá nám voľné chvíle spestrí aj pesničkami, prípadne si s Tomášom Horváthom dajú oldies duetá.emotikon

Pre priaznivcov futbalu je v sobotu pripravený Hodový zápas na domácom futbalovom ihrisku. Svoje sily si zmerajú Starí páni Záhorská Bystrica vs. Old Boys ČH Bratislava.

Návštevníci Bystrických malých hodov sa môžu tešiť aj na kolotoče, občerstvenie a stánky. V nedeľu sa o sprievodný program postará BKIS, a to Hravým m(i)estom pre deti.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Záhorská BystricaMestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica leží na úpätí Malých Karpát. Po prvýkrát sa spomína ako osada Pystrich v darovacej zmluve kráľa Karola Róberta z roku 1314. Mestskou časťou Bratislavy sa ako obec stala v roku 1972, ale aj napriek tomu si stále zachováva svoj vidiecky charakter a tradície
Čerpané z: www.zahorskabystrica.sk

Záhorská Bystrica, 26. 06. 2019 | Prečítané: 214 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: 1 %
15-11-19 * 16:47
 Re: Európska únia
10-11-19 * 09:32
 Re: Dobrý záber
04-11-19 * 21:10
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore