www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @698
Počítadlo


Spam poison

V kine ho okrikovali, tak si spravil vlastné

Youtuber Ondrej z Košíc premietne v Úsmeve svoje videá

Ondrej z KošícNetradičnú moderovanú šou s premietaním videí z Youtube s názvom „Ondrej z Košíc – Príbeh zrodu internetovej postavičky“ si budú môcť zvedavci pozrieť už v pondelok 13. marca 2017 o 20. hodine v košickom kine Úsmev. Na premiéru si organizátori prizvali aj viacero zaujímavých hostí. Slovákov – a špeciálne Košičanov – nedávno zaujal Ondrej z Košíc videom o snehovej kalamite.

Podnetom k organizácii tohto podujatia bola jedna nemilá príhoda z kina.

„Chodieval som do kina, kde som sa smial. No stále ma niekto upozorňoval: ‚Pššš!‘ S argumentom, že je to komédia, na ktorej sa má smiať, som však nepochodil. Dokonca mi niekto napísal aj na internet komentár, že som rušil. Tak som si z toho vyvodil, že mi klasický formát kina nevyhovuje a vymyslel som si vlastný, kde sa ľudia prídu naozaj interaktívne smiať,“ približuje vznik košickej youtuberskej šou Ondrej Pastirik, alias Ondrej z Košíc.

Rozhodol sa vziať svoje najlepšie videá a premietať ich na striebornom plátne svojim kamarátom. Moderátorskej úlohy sa zhostil Marcel Lacko, ktorému sa podarilo získať aj nezverejnené videá z archívu zábavného youtubera. V programe vystúpia vybraní hostia, ktorí sa na videách podieľali a rozpovedia príbeh vzniku tejto košickej postavičky. Ondrej z Košíc sa tak stáva prvým youtuberom, ktorého humor si môžete vychutnávať v pohodlí kina.

„Keď sme išli do hĺbky a konceptuálne sme sa nad tým zamysleli, vyplynul nám z toho cyklus, ktorý sa začal pohyblivým obrazom v kine, prešiel cez televízne vysielanie na internet a my ho vraciame naspäť do kín. A aby sme vedeli na tejto šou ponúknuť aj pridanú hodnotu, napadlo nám pozvať hostí a urobiť to viac interaktívne,“ približuje koncept moderátor a spoluproducent tohto novovznikajúceho zábavného formátu Marcel Lacko.

Od postavičky k legende

Premiérová šou má podtitul Príbeh zrodu internetovej postavičky. Organizátori sa netaja ambíciou zrodiť legendu. Cez plánované pokračovania chcú budovať značku Ondrej z Košíc. Ukázať iným ľuďom návod ako si vybudovať kariéru a prácu, ktorá ich baví. Celý nápad je zdokumentovaný na videách zverejnených na Youtube.

„Spolu so svojím mentálnym trénerom som si dal pred dvoma rokmi cieľ, že budem mať milión videní na Youtube a pustil som sa do nakrúcania. V súčasnosti moje videá sleduje polovica Košičanov a smejú sa na nich,“ upresňuje Ondrej.

Hitom stala januárová snehová kalamita. Prekvapilo to aj samotného youtubera Ondreja, pretože tvrdí:

„Mám viacero videí s kvalitnejším a vtipnejším obsahom.“

V programe sa predstavia i mladí youtuberi, ktorí sa za krátky čas stihli prihlásiť. Diváci budú môcť vidieť Lady Zika z Popradu, ktorá ma vyše 77 000 odberateľov. Taktiež mladí rómski tvorcovia z Lemešian, s ktorými Ondrej Pastirik úspešne spolupracuje. Vytvorili spolu tri úspešné videá a každé z nich má rádovo stotisíce videní. Ďalej to bude košická artistka a trénerka jogy Ariadna Vendelová, Ondrejov mentálny tréner Michal Mačičák a Barbora Fritzová, známa ako youtuberka Janka z Kokošoviec.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

MediaparkMediapark, o.z.
– občianske združenie Mediapark je subjektom združujúcim osoby pôsobiace v mediálnej oblasti
Letná 43, 040 01 Košice-Staré Mesto
Čerpané z: www.mediapark-oz.sk

Mediapark, 10. 03. 2017 | Prečítané: 843 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Moje poznámky
07-08-20 * 11:09
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:46
 Re: Tomáš Profant
06-08-20 * 18:14
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore