www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @772
Počítadlo


Spam poison

Transparentný účet strany VZDOR je už na svete

Voľby 2016: podporte náš spoločný boj!

VZDOR – strana práceVZDOR – strana práce oficiálne zaregistrovala transparentný účet k voľbám do NR SR v roku 2016! Vyzývame všetkých našich podporovateľov, všetkých, ktorí túžia po tom, aby sme spoločne porazili tento protiľudový kapitalistický režim, a ktorí si to môžu dovoliť, k finančnej podpore našej strany. Na rozdiel od iných strán, my nie sme strana zámožných, ktorí nalievajú tisícky eur do masívnej kampane už pol roka pred voľbami. Každé jedno euro bude použité na dosiahnutie nášho spoločného cieľa, prekonanie kapitalistického systému a nastolenie vyspelejšieho, spravodlivejšieho a ľudskejšieho zriadenia – socializmu. Peniaze z transparentného účtu budú (a zo zákona musia) byť použité na financovanie volebnej kampane a na zaplatenie kaucie.

Podporme vo voľbách socializmus!

Po kliknutí na plagát sa v novom okne zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 4 282 × 2 015 bodov.

Číslo transparentného účtu je IBAN: SK5509000000005079778239 a číslo v bežnom tvare: 5079778239/0900.

Ďalšie možnosti sú odovzdať nám príspevok osobne, alebo poslať šekom na sídlo strany a peniaze na účet vložia až samotní členovia strany. Náš transparentný účet nájdete na stránke www.transparentneucty.sk.

Pokiaľ máte obavy napríklad o okamžité prepustenie z práce, po tom ako sa na transparentnom účte ukáže, že ste podporili našu stranu, môžete podporiť aj mimoparlamentnú činnosť občianskeho združenia VZDOR – hnutie práce na čísle účtu:

IBAN: SK8409000000005054276611
a číslo v bežnom tvare: 5054276611/0900.

Ako inak môžem pomôcť?

Predovšetkým agitáciou pre jedinú autentickú revolučnú stranu na Slovensku, či už oslovovaním svojich známych alebo príbuzných, alebo rozširovaním našich propagačných materiálov, ktoré umiestňujeme pre verejnosť v čiernobielej podobe, aby boli ľahko tlačiteľné a kopírovateľné. Najlepším spôsobom nám pomôžete, ak sa k nám pridáte!

Volíme socializmus!

Po kliknutí na plagát sa v novom okne zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 3 499 × 2 483 bodov.

Ja <3 socializmus!

Po kliknutí na plagát sa v novom okne zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 3 499 × 2 483 bodov.

Socialistická revolúcia

Po kliknutí na plagát sa v novom okne zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 3 508 × 2 480 bodov.

Revolučná strana tu nie je preto, aby osamotená spravila revolúciu. Revolúciu robí vždy utláčaná trieda. Úlohou revolučnej strany je túto utlačovanú triedu k revolúcii burcovať, uvedomovať a organizovať!

Uvedomme si fakt, že každá vplyvná politická strana na Slovensku je financovaná oligarchiou, ktorá ovláda Slovensko, ide o 5 – 6 finančných skupín, ktorým je prakticky jedno, kto vyhrá voľby, lebo oni investovali do všetkých, takže zarobia tak, či tak. V kapitalizme majú v rukách moc len tí, čo majú kapitál a peniaze. Oligarchiu však dokážeme poraziť jedine v socializme, nakoľko kapitalizmus je systém, ktorý je jej živnou pôdou a v tomto systéme ju nijak a nikdy neporazíme.

VZDOR – strana práce ide do volieb v roku 2016! Poďme spoločne vzdorovať oligarchii a jej vyciciavaniu a rozkrádaniu Slovenska, postavme sa spoločne kapitalizmu! Ľavica, pravica, či tretia cesta Miškova, konzervatívci, liberáli, sociálni demokrati, národniari, nacionalisti, euroskeptici…všetci chcú udržiavať kapitalizmus, a tým pádom moc oligarchie.

My vo Vzdore – strane práce sme komunisti, naši členovia sú takí istí pracujúci ako vy, pochádzame z rovnakej sociálnej triedy a za tú budeme vždy tvrdo bojovať a ako jediní sme antikapitalisti. Pridajte sa k nám. Podajte si prihlášku do Vzdoru – strany práce. Elektronickú prihlášku nájdete na stránke www.vzdor.org.

Vráťme do hry socializmus!

VZDOR – strana práce vám úprimne ďakuje za dôveru a pomoc. Nesmierne si to ceníme.

Ústredná rada VZDOR – strana práce

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

VZDORVZDOR – strana práce (VZDOR)
Pšurnovická 58, 014 01 Bytča
IČO: 31788050
Čerpané z: VZDOR – strana práce

VZDOR, 02. 12. 2015 | Prečítané: 1364 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Nová zbierka na ochranu humanistov vo svete.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Anketa
Súhlasíte so zrušením koncesionárskych poplatkov?

Áno (41 hl.)
 
Nie (22 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 63
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore