www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @663
Počítadlo


Spam poison

SNS dôrazne odmieta Bruselom, aj komisárom Šefčovičom tolerované hazardovanie s prirodzenou, biologickou podstatou rodu

Slovensko má v Ústave jasne definovanú ochranu rodiny

Uverejnenie prípadu obstarania si detí homosexuálnym zamestnancom eurokomisára Maroša Šefčoviča poukázalo na otvorené možnosti zneužitia vedy, súčasných medicínskych poznatkov, i postupov a rôznorodých legislatívnych úprav registrovaného partnerstva v EÚ k získaniu detí homosexuálnymi pármi. Slovensko má v Ústave jasne definovanú ochranu rodiny, a preto by slovenský zástupca v Európskej komisii nemal priamo, ani nepriamo, participovať na eticky pochybných pokusoch obstarávania si detí homosexuálmi. Dan Sobovitz, z Izraela, ktorý pracuje ako zamestnanec Európskej komisie u jej slovenského podpredsedu, si spolu s gay-partnerom Francúzom Grégorym Merlym nechali u náhradnej matky vynosiť dve nimi oplodnené vajíčka od anonymných darkýň. Ich deti z vajíčok od neznámych matiek, ktoré im (údajne za 100.000 Eur) vynosila náhradná matka sa teraz podľa práva EÚ chystajú vychovávať v spoločnej domácnosti v Berlíne.

Podivná berlínska rodina tvorená dvomi chlapmi a dvoma novorodencami je priamym dôsledkom zvláštneho uvažovania ľudí pohybujúcimi sa vo vnútri inštitúcií EÚ. Potvrdzuje to aj nedávne vyjadrenie slovenského podpredsedu Európskej komisie pána Šefčoviča k správaniu sa jeho asistenta, že: „…vnímanie rodiny spadá pod slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia a nejde proti žiadnej európskej hodnote či legislatíve…“. Toto zavádzajúce stanovisko sa totiž alibisticky vyhýba podstate problému a v kontexte pro-rodinných deklarácií pána eurokomisára z prezidentských volieb vyznieva veľmi čudne.

V uvedenom prípade totiž nejde len o slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia gayov, či toleranciu k ich spôsobu života spoločnosťou. Ide aj o zjavný prejav sexuálne motivovanej intolerancie dvojice gayov k časti spoločnosti (opačnému pohlaviu), keď ukázali, že nie sú ochotní akceptovať žiadnu ženu, ani ako partnerku pri výchove svojho potomstva! Najmä však ide o prejav ich neakceptovateľnej arogancie a sebectva, keď svojim deťom už spôsobom oplodnenia upreli všeobecne uznané právo dieťaťa, vyrastať v prirodzenej rodine, tvorenej biologickým mužom – otcom a biologickou ženou – matkou. Pod ochrannými krídlami Bruselu tak zdegradovali komplexný inštitút materstva na deväť mesačný prenájom maternice, za približnú jednotkovú mesačnú cenu nájmu bytu v centre Berlína o ploche 190 m².

Biologická podstata rodu každého jedinca je od počatia geneticky určená kombináciou pohlavných chromozómov, preto nie je prelomiteľná nijakými administratívnymi, ani medicínskymi opatreniami. Žiaden z dvojice Dan Sobovitz, Grégory Merly teda deťom biologickú ženu – matku nikdy nenahradí. Obaja gayovia tak zo svojich detí egoisticky a vedome urobili už pri narodení polosiroty.

SNS preto považuje za potrebné dôrazne odmietnuť nedomyslené, účelové zmeny spoločenských pomerov zavádzané bruselskými úradmi a trvá na ústavnej ochrane a preferencii rodiny, ako prirodzeného zväzku muža a ženy, garantujúceho prirodzený populačný rozvoj spoločnosti. Súčasne upozorňuje pána podpredsedu Európskej komisie pána Maroša Šefčoviča, aby sa nepodieľal na eticky neprijateľných manipuláciách homosexuálnej komunity s novorodencami. Inak sa už nebude môcť spoliehať na dôveru Slovenskej národnej strany, ani jej podporu pri štátnej nominácii na niektorý zo zodpovedných postov v Európskej únii, čo veríme pochopí aj predseda vlády pán Peter Pellegrini.

Napísal: Jaroslav Paška, podpredseda SNS.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

SNSSlovenská národná strana (SNS)
– je národne orientovanou, konzervatívnou, stredo-pravou stranou, opierajúcou sa o európsko-kresťanský hodnotový systém, s tromi programovými piliermi – národným, kresťanským a sociálnym
Čerpané z: www.sns.sk

SNS, 07. 07. 2019 | Prečítané: 168 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (26 hl.)
 
Sýkorka belasá (17 hl.)
 
Stehlík obyčajný (11 hl.)
 
Sokol myšiar (9 hl.)
 
Drozd plavý (6 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 69
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore