www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @941
Počítadlo


Spam poison

SaS vyzvala Bélu Bugára, aby nevstúpil do prezidentskej kampane podvodne a vyviedol MOST – HÍD z katastrofálnej koalície

Tlačová správa strany Sloboda a Solidarita (SaS) k výzve pre predsedu strany MOST – HÍD Bélu Bugára v súvislosti s únosom Vietnamca

Strana Sloboda a Solidarita vyzvala predsedu strany MOST – HÍD Bélu Bugára, aby nevstúpil do svojej prezidentskej kampane s ďalším podvodom na občanoch Slovenskej republiky a konečne MOST – HÍD vyviedol z tejto katastrofálnej koalície.

„To by bol najlepší signál pre svedkov, aby sa nebáli hovoriť pravdu a najlepší signál pre vyšetrovateľov, aby sa nebáli pravdu zistiť,“ uviedol podpredseda SaS Ľubomír Galko v súvislosti s únosom vietnamského občana, ktorý sa mal diať aj na území Slovenska.

Tímlíder najsilnejšej opozičnej strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť pripomenul, že politickým základom vrážd Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej boli pomery v štáte – korupcia, chamtivosť, nečinnosť orgánov činných v trestnom konaní a z nej vyplývajúce bezprávie.

„Rovnaké príčiny stoja aj za únosom vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha. Tou lepšou možnosťou je, že bol unesený bez vedomia štátnych orgánov a predstaviteľov Slovenskej republiky, ktorí prehliadli, k akému kriminálnemu účelu slúži podivuhodná návšteva vietnamskej delegácie. Tou horšou, ktorá má na povesť Slovenska katastrofálne následky, je vedomá spolupráca na únose,“ poznamenal Ľubomír Galko, podľa ktorého z reakcií Roberta Kaliňáka, Roberta Fica či ministerky vnútra Denisy Sakovej to vyzerá na ten horší variant.

Podľa SaS by bolo najlepšie pre vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ako aj únosu vietnamského podnikateľa koniec vlády v tandeme SMER – SD a SNS.

Chceme tiež dodať odvahu svedkom, ktorí už prehovorili pred novinármi, aby mali na pamäti, že svedčia v prípade štátneho terorizmu, a teda majú výsadné postavenie z hľadiska medzinárodného práva. Sami by sa mali dožadovať vypočutia nemeckými orgánmi,“ uviedol Ľubomír Galko.

SaS je presvedčená, že premiér Peter Pellegrini by mal odvolať z postu ministerky vnútra Denisu Sakovú.

„Ministerka vnútra bez akéhokoľvek vyšetrovania a preverovania označila závažné medializované informácie za úplný nezmysel, ktorý obsahuje samé klamstvá. Hovorí o sci-fi. Bez toho, aby si počkala na závery vyšetrovania. Denisa Saková nemá našu dôveru, lebo sa sústavne snaží prostredníctvom svojho úradu zavádzať verejnosť,“ uviedol poslanec NR SR a tímlíder liberálov pre štíhly štát Jozef Rajtár.

Podľa Rajtára najnovší prípad iba potvrdzuje, aké katastrofálne následky na Slovensko má 10 rokov vládnutia strany SMER – SD.

„Preto by najlepším riešením pre túto krajinu boli predčasné voľby. Slovensko v roku 2018 je totiž úplné iné, ako bolo Slovensko v roku 2016, keď sa konali predchádzajúce parlamentné voľby. Predčasné voľby by boli najlepším detektorom lži, ktorý ukáže, ako chcú mať ľudia na Slovensku spravovanú svoju krajinu – či mafiánskym štýlom ako doteraz alebo či chcú slušnú a prosperujúcu krajinu,“ dodal Jozef Rajtár.

Foto:

Ľubomír GalkoJozef Rajtár

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 07. 08. 2018 | Prečítané: 263 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (17 hl.)
 
Nie (20 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 37
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Vidím pohyby
01-06-20 * 05:22
 Chcete vedieť, či ste nervózni?
01-06-20 * 05:19
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore