www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @376
Počítadlo


Spam poison

Program mestskej časti Bratislava-Staré Mesto

Február 2018

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Zichyho palác, Ventúrska 9

10. 2., 13.00 – 16.00 STAROMESTSKÉ FAŠIANGY, 3. ročník.

Hviezdoslavovo námestie

13.00 fašiangové zvyky predstaví Vajnorský okrášľovací spolok, Ľudová hudba Fidlikanti odprevadí fašiangový sprievod v maskách z Hviezdoslavovho námestia ulicami historického centra do Zichyho paláca. Súčasťou programu budú folklórne vystúpenia a návštevníci si môžu pochutnať na zabíjačkových špecialitách, šiškách, fánkach, a na guláši pripravenom starostom Starého Mesta.

Zichyho palác

Tvorivé dielne pre deti s ľudovou hudbou Fidlikanti, výtvarné aktivity pre deti pripravené a realizované Staromestským ateliérom, výstava fotografií z karnevalov na staromestských ZŠ a MŠ, výstava masiek vytvorených deťmi staromestských ZŠ a MŠ v rámci súťaže o najkrajšiu fašiangovú masku + vyhodnotenie, občerstvenie fašiangovými maškrtami.

12. 2., 15.00 FAŠIANGOVÁ ZÁBAVA PRE STAROMEŠŤANOV v hoteli Carlton, do tanca hrá Memory, hosť ZUŠ Ľudovíta Rajtera, vstupné: 2 €, predpredaj pre obyvateľov Starého Mesta na informáciách Zichyho paláca, Ventúrska 9, pondelok – piatok 10.00 – 17.00.

14. 2., 17.00 STAROMESTSKÝ KONCERT, účinkujú členovia Metropolitného orchestra Bratislava, Zrkadlová sieň, Primaciálny palác, vstup na voľnú vstupenku pre Staromešťanov, vydávanú na informáciách Zichyho paláca, Ventúrska 9, od 5. 2., pondelok – piatok 10.00 – 17.00.

20. 2., 15.00 KÝM NÁS SVADBA NEROZDELÍ, filmové predstavenie francúzskej komédie v kine Mladosť, české titulky, vstup pre Staromešťanov na voľnú vstupenku vydávanú na oddelení kultúry u p. Janegovej, v utorok a štvrtok od 13. 2., v čase 10.00 – 12.00, Zichyho palác, Ventúrska 9.

27. 2., 17.00 STAROMESTSKÝ SALÓN so Zitou Furkovou, vstup voľný.

VÝSTAVY

Staromestská galéria Zichy, Ventúrska 9, vchod z ulice, utorok – nedeľa 12.00 – 18.00.

GREEN ENERGY, Antoaneta Ramjuly, výstava šperkov bulharskej dizajnérky, ktorej príroda zaujala ústredné miesto v jej tvorbe. V roku 2008 vytvorila spolu so svojou dcérou novátorskú umeleckú a dizajnovú značku „Ramjuly jewelery architects“. Ich spoločným cieľom je vytvárať kolekcie, ktoré by spájali elegantnú krásu s ekologickým spôsobom myslenia, vernisáž 20. 2., 17.00, trvanie do 23. 2.

Sprievodné podujatia v Staromestskej galérii Zichy

Zichyho palác, Ventúrska 9, utorok – piatok 9.00 – 18.00, sobota 13.00 – 18.00.

MOJA TURECKÁ MEDITÁCIA, výstava fotografií Pavla Demeša pri príležitosti 25. výročia diplomatických vzťahov medzi Tureckom a Slovenskom, trvanie od 9. do 28. 2.

Galéria Nadácie SLOVAK PRESS PHOTO, Zichyho palác, Ventúrska 9, streda – štvrtok 12.00 – 17.00.
Nadácia SLOVAK PRESS PHOTO organizuje výstavu fotografií víťazke Mladý Talent roka 2018 Soňa Maletz – Nedeľa. Výstava potrvá do konca februára.

GALÉRIA Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, utorok – sobota 13.00 – 18.00.

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA Viktora Hulíka, trvanie do 25. 2.

VÝTVARNÉ KURZY

Kreslíme a maľujeme, lektorka: Melita Gajdúšková.

Pripravujeme:

Modelujeme z hliny, lektorka: Veronika Vargová, kurz je zameraný na zákonitosti práce s hlinou pri tvorbe reliéfu, figúry, hlavy a podobne.

Základy maľby na hodváb, lektorka: Beata Tarjányiová.

Plánovaný termín otvorenia oboch kurzov v septembri.

Online prihlasovanie na stránke Kurzy.
Informácie:
ikonabeata.tarjanyiova@staremesto.sk,
ikona0911 238 714.

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14

KURZY

Jazykové kurzy: angličtina, nemčina, taliančina, novogréčtina, ruština, španielčina;
ikonainfo: lucia.doubravova@staremesto.sk.

Pohybové kurzy: joga, hathajoga, pilakalajoga, powerjoga a chrbtové svaly, kondičné cvičenie pre dámy, bodybalance, joga, joga pre seniorov, či kung „shibashi“ (18. forma);
ikonainfo: beata.greksakova@staremesto.sk.

Záujmové krúžky: dramatický krúžok pre staršie i mladšie deti, detské baletné štúdio;
ikonainfo: lucia.doubravova@staremesto.sk.

Kluby: Fotoklub B & W.

6. 2., 17.00 ÚVOD DO ETIKOTERAPIE, prednáška, lektor: Mgr. Vladimír Červenák.
Etikoterapia – kráľovná sebauzdravenia, autognostická, sebapoznávacia metóda, umožňujúca hlbšie porozumieť sebe samému, svetu v ktorom žijeme a tvoríme si ho.
Ak máte záujem naučiť sa s etikoterapiou pracovať ako s metódou podporujúcou váš rast, pozývame vás na úvodnú prednášku pred základným kurzom etikoterapie, ktorého 1. semester začína od 15. februára 2018, v SCKaV G19, Gaštanová 19, Bratislava (každý štvrtok).
Podmienkou účasti na kurze je absolvovanie prednášky Úvod do etikoterapie.
Na úvodnú prednášku môže prísť ktokoľvek, nie je potrebné sa na ňu vopred prihlasovať. Vstupné: 10 €.

TICHO a spol.
profesionálne komorné divadlo
a
Platforma nezávislých divadiel

Školská 14, Bratislava-Staré Mesto, vstupné: divadlo 10 € (študenti, seniori a ZŤP 6 €), koncerty 7 €, v predpredaji zľava! Online predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal a Interticket. Osobné zakúpenie vstupeniek: Ticketportal – predajné miesta. Pokladňa divadla – 1 hodina pred predstavením.

ikonaTel. č.: 0908 111 065,
ikonae-mail: tichoaspol@gmail.com,
ikonawebová stránka: Tichoaspol.sk.

VÝSTAVA

EMA TEREN, MALIČKÉ PORTRÉTY – TINY PORTRAITS, maľované miniportréty, trvanie od 12. 2. do 7. 3., otvorená pondelok – piatok 9.00 – 20.00.

5. 2., 19.00 DÉJÀ VU, divadlo TICHO a spol., groteskná feéria pre dvoch hercov a kúzla, autori: Miloš Janoušek, Viki Janoušková, hrajú: Jana Lieskovská, Pavol Plevčík a Juliana Hamranová, réžia: Róbert Horňák.

9. 2., 19.00 VEGÁNSKA APOKALYPSA, Prvý plán a Divadlo SpozaVoza, hrajú: Martin Kollár, Elena Koleková-Spaskovová, Danka Svetlíková, Andrej Šoltés/Miro Mihálek, Peter Tilajčík, réžia: Daša Krištofovičová.

12. 2., 19.00 VŠADE TÁ RIEKA…!, divadlo TICHO a spol., Laholovi a svetu, ktorý nami preteká, aj keď o ňom nevieme, autorka: Viki Janoušková, hrajú: Judita Hansmanová, Michal Ďuriš, Ivan Martinka, réžia: Viera Dubačová.

16. 2., 19.00 DOMOV EROS VIERA, Med a prach, scénické dielo, autori: Andrej Kalinka, Ivan Martinka, Michal Mikuláš, Juraj Poliak, hrajú: Ivan Martinka, Miriam Kalinková, Michal Mikuláš, Adam Marec, Juraj Poliak, Andrej Kalinka, réžia: Ivan Martinka, Andrej Kalinka.

19. 2., 19.00 JAŠEK, divadlo TICHO a spol., monodráma, autor: Andrzej Maleszka, scéna a kostýmy: Jakub Branický, účinkuje: Jana Lieskovská, réžia: Robo Horňák.

21. 2., 19.00 ZAPLAVENIE, divadlo TICHO a spol., groteskná feéria pre 4 hercov a čas, hrajú: Jana Lieskovská, Pavol Plevčík, Ivan Martinka, Michal Jánoš, réžia: Róbert Horňák.

23. 2., 19.00 PREŠPOROK A FS LIPTOV, TICHO a spol., hrajú: Kliment Ondrejka, Fero Petriska, Martin Lipták, Lukáš Haluška, Michal Švento, Igor Littva, Igor Baar.

26. 2., 19.00 CIRKUS ŠARDAM, divadlo Veteš, autor: Daniil Charms, hrajú: Mária Guldanová, Lucia Hivešová, Viktória Jenčková, Jakub Malota, Leona Tešínská, réžia a dramaturgia: Paula Belická, Zuzana Strnátová.

28. 2., 19.00 PRÍPAD HAMLET, Prešporské divadlo, účinkujú: Juraj Hrčka, Erik Peťovský, Dano Ratimorský, Miloš Chrappa, Michal Režný, Judita Hansmanová, Elena Koleková-Spaskovová, Sára Polyaková, Miška Trokanová, scéna a kostýmy: Silvia Korenči Zubajová, choreografia: Lukáš Bobalík, réžia a úprava: Ivan Blahút, preklad: Ľubomír Feldek.

Divadlo ÍVERY

1. 2., 19.00 VEĎ NEHORÍ, autor: Max Frisch, réžia: Matej Malenka.

8. 2., 19.00 PARAF, autori: Jiří Voskovec a Jan Werich, réžia: Jana Krčmářová.

15. 2., 19.00 TRACYHO TIGER, autor: William Saroyan, réžia: Jana Krčmářová.

22. 2., 19.00 NOŽMI DO SLIEPOK, autor: David Harrower, réžia: Jana Krčmářová.

Vstupné: 1 €, predpredaj vstupeniek: Ticketportal, predaj vstupeniek na mieste hodinu pred predstavením.

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Gaštanová 19

1. 2., 16.00 PURE BAR FORM – spojenie baletu, kalanetiky a pilatesu – ukážková hodina, zameraná na posilnenie a strečing celého tela.
ikonaBližšie informácie na tel. č.: 0911 185 137.

5. 2., 17.30 SYNASTRIE – porovnanie partnerských horoskopov, astrologická prednáška, lektorka: PhDr. Vlasta Vrbová, vstupné: 5 €.

8. 2., 18.00 ÚVOD DO ETIKOTERAPIE, prednáška, lektor: Mgr. Vladimír Červenák.
Etikoterapia – kráľovná sebauzdravenia, autognostická, sebapoznávacia metóda, umožňujúca hlbšie porozumieť sebe samému, svetu v ktorom žijeme a tvoríme si ho.
Ak máte záujem naučiť sa s etikoterapiou pracovať ako s metódou podporujúcou váš rast, pozývame vás na úvodnú prednášku pred základným kurzom etikoterapie, ktorého 1. semester začína od 15. februára 2018, v SCKaV G19, Gaštanová 19, Bratislava (každý štvrtok).
Podmienkou účasti na kurze je absolvovanie prednášky Úvod do etikoterapie.
Na úvodnú prednášku môže prísť ktokoľvek, nie je potrebné sa na ňu vopred prihlasovať, vstupné: 10 €.

9. 2., 14.00 FAŠIANGOVÁ ZÁBAVA, spoločenské posedenie pre seniorov, vstup pre členov KS.

12., 26. 2., 13.00 MOZGOVÝ JOGGING, 1. sk., vzdelávací cyklus pre seniorov, obsadené.

12., 26. 2., 14.30 MOZGOVÝ JOGGING, 2. sk., vzdelávací cyklus pre seniorov, obsadené.

POHYB PRE ZDRAVIE, každý pondelok a stredu 10.00, kondičné cvičenie pre seniorov, vedie: Ing. Marta Mitrová.

TRADIČNÁ HATHA JOGA, každý utorok 10.00, vedie: Sasha Ovečková.

POČÍTAČOVÝ KURZ PRE SENIOROV, každý utorok 10.00, v spolupráci s AkSen o.z., vstupné: 3 €.

KONVERZAČNÁ NEMČINA PRE SENIOROV, každý štvrtok 9.30, v spolupráci s AkSen o.z., vstupné: 2 €.

KONVERZAČNÁ ANGLIČTINA PRE SENIOROV, každý štvrtok 11.00, v spolupráci s AkSen o.z., vstupné: 2 €.

JOGA V DENNOM ŽIVOTE, relaxačné cvičenie, každý štvrtok 9.30, vedie: PhDr. Viera Diešková, vstupné: 4 €; seniori 2 €.

PRE DETI

21. 2., 14.00 KÚZLA A ČARY, magické popoludnie pre deti, účinkuje: kúzelník Talostan, vstupné: 2 € (1,50 € – nad 10 ľudí).

28. 2., 14.00 SPRÁVNE DÝCHANIE, prednáška s praktickými ukážkami, lektor: Biomed. Ing. Ľubomír Jakab, organizované podujatie.

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Františkánske námestie 7

Galéria F 7, utorok – sobota 15.00 – 19.00.

RECEPTY S HISTÓRIOU, Peter Mandzjuk, obrazy, historky, recepty, trvanie do 10. 2.

DOTYKY DUŠE, Milan Blatnický, maľba, trvanie od 13. 2. do 24. 2.

NIKDY NIE JE NESKORO, Tomáš Bokor, maľba, trvanie od 26. 2. do 27. 2.

Divadlo GunaGU

Predpredaj a predaj vstupeniek v sieti Ticketportal.

1. 2., 19.30 YOUTUBERI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: David Hartl/Vladislav Plevčík, Martin Meľo, Viktor Horján, Monika Horváthová, réžia: Viliam Klimáček.

2. 2., 19.30 ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Emília Vášáryová, Darina Abrahámová, Natália Puklušová, Viktor Horján, réžia: Marián Amsler.

5. 2., 19.30 MILUJEM SVOJ MOBIL, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Viktor Horján, Roman Pomajbo, Martin Meľo, David Hartl, réžia: Viliam Klimáček.

6. 2., 19.30 MUŽI SA MINULI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Táňa Radeva, Viktor Horján, Martin Meľo, Martin Hronský, réžia: Soňa Ferancová.

7. 2., 19.30 SOCÍK SLADKÝ SOCÍK, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Darina Abrahámová, Viktor Horján, Martin Meľo, Vladislav Plevčík, Anikó Vargová, Monika Horváthová, Zbyňo Džadoň, réžia: Viliam Klimáček.

8. 2., 19.30 YOUTUBERI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: David Hartl/Vladislav Plevčík, Martin Meľo, Viktor Horján, Monika Horváthová, réžia: Viliam Klimáček.

13. 2., 19.30 YOUTUBERI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: David Hartl/Vladislav Plevčík, Martin Meľo, Viktor Horján, Monika Horváthová, réžia: Viliam Klimáček.

14. 2., 19.30 LÁSKA & TERPENTÍN, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Milan Kňažko, Dominika Kavaschová, Viktor Horján, réžia: Ján Luterán.

18. 2., 19.30 SOCÍK SLADKÝ SOCÍK, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Darina Abrahámová, Viktor Horján, Martin Meľo, Vladislav Plevčík, Anikó Vargová, Monika Horváthová, Zbyňo Džadoň, réžia: Viliam Klimáček.

19. 2., 19.30 MUŽI SA MINULI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Táňa Radeva, Viktor Horján, Martin Meľo, Martin Hronský, réžia: Soňa Ferancová.

20. 2., 19.30 MILUJEM SVOJ MOBIL, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Viktor Horján, Roman Pomajbo, Martin Meľo, David Hartl, réžia: Viliam Klimáček.

21. 2., 19.30 YOUTUBERI, autor: Viliam Klimáček, hrajú: David Hartl/Vladislav Plevčík, Martin Meľo, Viktor Horján, Monika Horváthová, réžia: Viliam Klimáček.

23. 2., 19.30 LÁSKA & TERPENTÍN, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Milan Kňažko, Dominika Kavaschová, Viktor Horján, réžia: Ján Luterán.

25. 2., 19.30 SOCÍK SLADKÝ SOCÍK, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Darina Abrahámová, Viktor Horján, Martin Meľo, Vladislav Plevčík, Anikó Vargová, Monika Horváthová, Zbyňo Džadoň, réžia: Viliam Klimáček.

26. 2., 19.30 LÁSKA & TERPENTÍN, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Milan Kňažko, Dominika Kavaschová, Viktor Horján, réžia: Ján Luterán.

27. 2., 19.30 DIVNÁ DOBA, DIVNÁ LÁSKA, DIVNÉ ŽIVOTY, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Viktor Horján, Anikó Vargová, Martin Meľo, Barbara Kelíšková, réžia: Viliam Klimáček.

28. 2., 19.30 HEREČKY, autor: Viliam Klimáček, hrajú: Zuzana Kronerová, Darina Abrahámová, Gabika Dzuríková, Viktor Horján, réžia: Viliam Klimáček.

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Pistoriho palác, Štefánikova 25

VÝSTAVY

KEĎ KOHÚT ZASPIEVA, výstava diel popredného insitného maliara zo Srbska z Kovačice Pavla Hajka, vernisáž 6. 2., 18.00, na vernisáži zahrá Ľudová hudba Andreja Záhorca, trvanie 7. 2. – 28. 2., umelecká agentúra LECA production v spolupráci s MČ Bratislava-Staré Mesto.

NOVÁ DOBA 1920 – 19306. 2., 18.00 NOVÁ DOBA – NOVÁ MÓDA 1920 – 1930, Vývoj módy z rokov Veľkého Gatsbyho, prednáška s módnou prehliadkou, vstupné: 3 €.

8. 2., 8.30, 9.45 a 10.30 VÝCHOVNÝ KONCERT pre 4. ročník ZŠ, Putovanie za slovenskou pop music, účinkuje: Pavol Peschl.

8. 2., 19.00 NEŘEŽ TRIO, koncert, slovenské turné k 20. narodeninám kapely NEŘEŽ v zložení Zdeněk Vrešťál, Vít Sázavský a Miloš Klápšte, vstupné: 7 €.

13. 2., 18.00 NOVÁ DOBA – NOVÁ HUDBA 1900 – 1930, Vývoj jazzu, v tých rokoch ešte počúvateľnej a tanečnej hudby, prednáška s hudobnými ukážkami, vstupné: 3 €.

15. 2., 19.00 LOVE FOR MONEY, koncert, jedinečné vystúpenie funk rockovej stálice, vstupné: 7 €.

20. 2., 19.00 ZAHORAMI ZADOLAMI ck – Tomáš Hulík – Kráľ nebies Orol skalný, filmová projekcia s diskusiou, extrémne vysokorýchlostné nahrávky a atraktívna forma časozberných záberov v ríši kráľa nebies, vstupné: 3 €.

22. 2., 18.00 NOVÁ DOBA – NOVÝ TANEC 1920 – 1930, Vývoj tanca a nesmrteľný Charleston, prednáška s tanečnými ukážkami, vstupné: 3 €.

23. 2., 10.00 – 18.00 VIDIEK ŽIJE! 2018, diskusná konferencia o víziách pre poľnohospodárstvo, ale aj o malých farmách a kvalitných produktoch, vstup voľný.

28. 2., 18.00 NOVÁ DOBA – MODERNÉ MESTO a PRIEMYSEL, Bratislava po roku 1918, prednáška s premietaním, prednáša Katarína Haberlandová zo SAV (stavebníctvo a architektúra), vstupné: 3 €.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal, na mieste hodinu pred podujatím.

Divadlo bez domova

28. 2., 19.00 POVINNÉ ČÍTANIE – INAK, predstavenie ponúka netradičný prístup k povinnému čítaniu slovenských autorov a autoriek. Účinkujú ľudia bez domova, telesne postihnutá mládež a inak sociálne vylúčené osoby, vstup voľný!

Kino Film Europe

1. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
2. 2., 17.00 VÁŽENÝ OBČAN, vstupné: 4 €/2 €
2. 2., 19.00 ŠTVOREC, vstupné: 4 €/2 €
3. 2., 17.00 O TELE A DUŠI, vstupné: 4 €/2 €
3. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
4. 2., 17.00 ČASOVAŇA DOKTORA PROKTORA, vstupné: 4 €/2 €
4. 2., 19.00 JESENNÁ SONÁTA, vstupné: 4 €/2 €
6. 2., 19.00 ÚPLNÍ CUDZINCI, vstupné: 4 €/2 €
7. 2., 11.00 VYŠŠIA MOC, vstupné: 4 €/1 €
7. 2., 19.00 MIESTO SPLNENÝCH TÚŽOB, vstupné: 4 €/2 €
8. 2., 19.00 POTVORA, vstupné: 4 €/2 €
9. 2., 17.00 POTVORA, vstupné: 4 €/2 €
9. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
10. 2., 17.00 ÚPLNÍ CUDZINCI, vstupné: 4 €/2 €
10. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
11. 2., 17.00 MIESTO SPLNENÝCH TÚŽOB, vstupné: 4 €/2 €
11. 2., 19.00 POTVORA, vstupné: 4 €/2 €
13. 2., 19.00 POTVORA, vstupné: 4 €/1 €
14. 2., 11.00 4 DNI V MÁJI, vstupné: 4 €/2 €
14. 2., 19.00 MIESTO SPLNENÝCH TÚŽOB, vstupné: 4 €/2 €
15. 2., 17.00 TAK KÁŽE BOH, vstupné: 4 €/2 €
16. 2., 17.00 TAXI TEHERÁN, vstupné: 4 €/2 €
16. 2., 19.00 TAK KÁŽE BOH, vstupné: 4 €/2 €
17. 2., 17.00 KOMÚNA, vstupné: 4 €/2 €
17. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
18. 2., 17.00 HEDI, vstupné: 4 €/2 €
18. 2., 19.00 TAK KÁŽE BOH, vstupné: 4 €/2 €
20. 2., 19.00 VÁŽENÝ OBČAN, vstupné: 4 €/2 €
21. 2., 11.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/1 €
21. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
22. 2., 19.00 MIAMI, vstupné: 4 €/2 €
23. 2., 17.00 VICTORIA, vstupné: 4 €/2 €
23. 2., 19.00 MIAMI, vstupné: 4 €/2 €
24. 2., 17.00 FANTASTICKÁ ŽENA, vstupné: 4 €/2 €
24. 2., 19.00 MIAMI, vstupné: 4 €/2 €
25. 2., 17.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
25. 2., 19.00 O TELE A DUŠI, vstupné: 4 €/2 €
27. 2., 19.00 ZABITIE POSVÄTNÉHO JELEŇA, vstupné: 4 €/2 €
28. 2., 11.00 MIAMI, vstupné: 4 €/1 €
28. 2., 19.00 O TELE A DUŠI, vstupné: 4 €/2 €

Pohybové aktivity

Taiči – každý utorok o 16.00 (začiatočníci) a o 18.00 (pokročilí), pre staromestských seniorov zadarmo.
ikonaGrécky tradičný tanec – každú stredu o 19.00, maximálny počet 15 ľudí, zadarmo, je potrebné nahlásiť sa na tel. č.: 0918 430 980, 02/54434143.
Jam session – tanečno-hudobné improvizácie, každý druhý pondelok, pre staromestských seniorov zadarmo.
Zmena programu vyhradená.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Bratislava-Staré MestoMiestny úrad Bratislava-Staré Mesto
– mestská časť Bratislava-Staré Mesto je srdcom hlavného mesta SR Bratislavy, spoločenským, kultúrnym, politickým a turistickým centrom Slovenska
Čerpané z: www.staremesto.sk

Bratislava-Staré Mesto, 20. 01. 2018 | Prečítané: 624 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore