www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @263
Počítadlo


Spam poison

Príďte na Bratislavské zberateľské dni a odneste si exkluzívne i raritné kúsky

Pozývame vás na 16. ročník stretnutia zberateľov Bratislavské zberateľské dni

Najznámejší slovenský zberateľský veľtrh aj v tomto roku ponúkne množstvo zaujímavých zberateľských exponátov. Novinkou bude špeciálna sekcia venovaná starým knihám a vinylovým platniam.

Bratislavské zberateľské dni (7. a 8. júna 2019)

Zberateľstvo – to je vášeň, záľuba na celý život, ale – ak sa dobre a racionálne rozhodnete pre správny exponát – aj výborná investícia. Zanietení dlhoroční zberatelia by o tom vedeli rozprávať svoje.

Ak sa zberateľstvu venujete, či už profesionálne, alebo len vo voľnom čase, určite by ste nemali chýbať na Bratislavských zberateľských dňoch v Inchebe. Najznámejší slovenský zberateľský veľtrh, na ktorý mieria vystavovatelia z celého sveta, do nášho hlavného mesta každý rok prináša množstvo zaujímavých zberateľských exponátov – mince, medaily, poštové známky, pohľadnice, starožitnosti, minerály a polodrahokamy, telefónne karty, odznaky, historické šperky, ale aj staré knihy či platne, ktoré budú mať na tohtoročnom veľtrhu premiérové zastúpenie.

Vďaka medzinárodnej účasti môžete na veľtrhu objaviť skutočné skvosty, na ktoré by ste bežne nenatrafili. Vystavovatelia nielen zo Slovenska a Česka, ale aj Belgicka, Bulharska, Chorvátska, Francúzska, Nemecka, Grécka, Maďarska, Litvy, Poľska, Rakúska, Srbska, Slovinska, Španielska a Talianska do Incheby prinášajú svoje zbierky, aby dopĺňali, vymieňali a predávali najrôznejšie exponáty.

Medzi zaujímavosťami nebudú chýbať také kúsky ako zlatá medaila s portrétom cyklistu Petra Sagana, ktorá bola vydaná na oslavu jeho troch víťazstiev v Richmonde, Dohe a Bergene, či exkluzívna nulaeurová souvenir bankovka s motívom Bratislavského hradu. Zaujímavosťou je, že ide o opravené vydanie, ktoré sa na zberateľskom veľtrhu v roku 2018 predávalo s tlačovou chybou. Zároveň si môžete zaobstarať aj nulaeurovú bankovku s motívom prezidentského paláca. Ďalším lákadlom bude aj premiéra talianskej euro souvenir bankovky s vyobrazením pápeža Františka a emeritného pápeža Benedikta XVI. Mincovňa Kremnica na veľtrh prinesie najnovší ročníkový súbor slovenských euromincí venovaný Aurelovi Stodolovi či niekoľko produktov z ostatnej, mimoriadne žiadanej emisie s motívom Milana Rastislava Štefánika – okrem iného aj pamätnú dvojeurovú mincu či ročníkový súbor slovenských euromincí, všetko v limitovanom množstve.

Už tradične na veľtrhu nemôžu chýbať Slovenská pošta a Česká pošta, ktoré si pre vás pripravili množstvo zaujímavostí a sprievodných aktivít. Slovenská pošta okrem iného pri príležitosti veľtrhu vydáva unikátne filatelistické produkty – známku s personalizovaným kupónom, poštový lístok s prítlačou a príležitostné poštové pečiatky, ktorých motívmi sú bratislavské dominanty – hrad, Most SNP a Most Apollo s nápisom „Bratislavské zberateľské dni“. Česká pošta prináša širokú ponuku poštových cenín a filatelistického materiálu vrátane českých poštových známok (čistých i pečiatkovaných) od roku 1993.

Obrovským lákadlom bude výstava najvzácnejších československých a slovenských známok zo zbierok slovenských zberateľov, ktoré nepochybne potešia srdcia všetkých priaznivcov filatelie.

Bratislavské zberateľské dni sa uskutočnia 7. a 8. júna v Inchebe. Viac informácií získate na www.incheba.sk.

Kedy: piatok 7. 6. 2018 od 10.00 do 18.00 h
sobota 8. 6. 2018 od 10.00 do 16.00 h
Kde: Incheba, Bratislava

Fotografie z minulého ročníka:

Bratislavské zberateľské dni (2. júna 2018)Bratislavské zberateľské dni (2. júna 2018)Bratislavské zberateľské dni (2. júna 2018)
Bratislavské zberateľské dni (2. júna 2018)Bratislavské zberateľské dni (2. júna 2018)

Po kliknutí na fotografie sa v novom okne zobrazia v lepšom rozlíšení o rozmeroch 1 200 × 675 bodov.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

InchebaIncheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.)
– je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní výstav a podujatí
– každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov, stretávajú sa tu odborníci zo širokého spektra oblastí, laická verejnosť i známe osobnosti kultúrneho a politického života
Čerpané z: www.incheba.sk

Incheba, 23. 05. 2019 | Prečítané: 426 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore