www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @303
Počítadlo


Spam poison

Poznáme prvý akcelerátor, ktorý pripraví slovenské startupy na pobyt v Amerike a v Izraeli

Cieľom je podporovať rozvoj inovácií u začínajúcich spoločností

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII) vybral prvý akcelerátor, ktorý pomôže slovenským startupom s ich inovačnými nápadmi. Spoločnosť PERRY MEDIA s.r.o. uspela v prvej fáze dvoch dvojfázových výziev, ktoré ÚPVII vyhlásil 26. júna 2019. Ide o dve jedinečné výzvy, ktoré rozprúdia inovačný ekosystém na Slovensku poskytnutím finančnej pomoci akcelerátorom, inkubátorom a startupom. Na obe výzvy je určená suma 830 000 eur.

V prvej fáze oboch výziev, ktorá bola otvorená do 26. júla 2019, vybral ÚPVII úspešného žiadateľa, spoločnosť PERRY MEDIA s.r.o. Spolu sa do prvej fázy prihlásilo 9 žiadateľov – 5 s projektmi v sociálnej oblasti, oblasti informačných a komunikačných technológií a energetiky, 4 s projektmi v oblasti priemyslu 4.0, kybernetickej bezpečnosti a biotechnológií.

Víťazný žiadateľ, ktorého cieľom je podporovať rozvoj inovácií u začínajúcich spoločností, pripraví a zrealizuje intenzívne vzdelávacie programy pre inovatívne spoločnosti. Musia trvať minimálne dva týždne, v rámci vzdelávania sa zamerať na projektové riadenie a tvorbu biznis modelov, rozvoj podnikania a možností financovania, ako aj na prezentačné komunikačné zručnosti začínajúcich podnikateľov.

Druhá výzva, ktorá je stále otvorená do 27. septembra 2019, umožní startupom vycestovať do zahraničia a zúčastniť sa na akceleračných programoch. V prvej výzve majú startupy možnosť absolvovať intenzívny tréning v americkom akcelerátore Centra pre inovačné technológie Smart City Works vo Virgínii. Projekty musia žiadatelia zamerať na sociálnu oblasť, oblasť informačných a komunikačných technológií a energetiku. Druhá fáza výzvy im zasa umožní, aby sa zúčastnili na akceleračnom programe Innovation Leafers Open Gate v izraelskom Tel Avive. Určená je pre projekty z oblasti priemyslu 4.0, kybernetickej bezpečnosti a biotechnológií. Práve spoločnosť PERRY MEDIA s.r.o., ktorá uspela v prvej fáze výziev, bude pripravovať nádejné startupy na pobyt vo Virgínii a v Izraeli.

Do aktuálnej výzvy sa môžu prihlasovať mikropodniky alebo malé podniky – buď fyzické alebo právnické osoby, ktoré však musia podnikať na Slovensku.

Výzvy sú uverejnené na stránke ÚPVII.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Štátny znakÚrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
– úrad sa podieľa na tvorbe a uskutočňovaní jednotnej štátnej politiky v oblasti využívania finančných prostriedkov z fondov Európskej únie, ako aj v oblasti informatizácie spoločnosti a investícií
Čerpané z: www.vicepremier.gov.sk

ÚPVII, 29. 08. 2019 | Prečítané: 111 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kniha
24-01-20 * 01:46
 Re: Kniha
23-01-20 * 19:20
 Humanistická zbierka Protect Humanists At Risk
23-01-20 * 02:13
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom