www.humanisti.sk
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @979
Počítadlo


Spam poison

Podlavice zažijú príjemné letné podujatie

Leto v Podlaviciach

Leto v PodlaviciachObčianske združenie EnviroFuture v spolupráci s Materským centrom Podlavice pozýva Banskobystričanov na príjemné letné podujatie v Podlaviciach. V piatok 25. augusta 2017 vás čaká bohatý program od 16.00 do 18.30 v kultúrnom dome v Podlaviciach.


Podujatie je určené pre všetky vekové kategórie, pre malých i veľkých, rodičov i seniorov. V kultúrnom dome v Podlaviciach nájdete zaujímavé stanovištia, ktoré si pre vás pripravili organizátori spolu s ďalšími organizáciami.

„Materské centrum Podlavice poteší všetky gazdinky zastavením sa pri stanovisku s lekvármi a džemami. Ochutnávka višňového na kúsku chlebíka ulahodí svojou trpkou chuťou. Domáca výroba je zaručená a výmena receptov je samozrejmosťou. Každý, kto príde aj s netradičným lekvárom, je vítaný. Mamičky budú mať tak inšpiráciu aj pochutenie v jednom,“ uvádza Katarína Fíglová z Materského centra Podlavice.

Občianske združenie EnviroFuture si pripravilo pre návštevníkov dielne pod názvom „recy-veci“ a tipy a triky pre EKOdomácnosť.

„Súčasťou podujatia bude aj susedská burza. Miesto toho, aby ste veci ako oblečenie, knižky, bižutériu, kabelky, ktoré už nepotrebujete, ale sú zachovalé, vyhodili do kontajnera, dajte im druhú šancu a doneste ich na susedskú burzu,“ dopĺňa Eva Ščepková z EnviroFuture.

„Stanovisko Materského centra Podlavice s maľovankami prenesie deti do letného sveta zábavného kreslenia. Nebude sa vyfarbovať iba pastelkami, ale aj voskovkami, farbami, farebnými lepidlami, a užívať si tak leto kreatívne podľa nálady a chuti,“ dopĺňa Katarína Fíglová.

O ekologickej doprave a jej užitočnosti v mestskej časti Podlavice príde porozprávať Andrea Štulajterová z OCI BB. V rámci podujatia bude aj ochutnávka bylinkových čajov a Kristián z Active studia vás naučí ako zdravo žiť. O 17.30 čaká návštevníkov minitombola s peknými cenami.

Podujatie sa koná v rámci projektu Enviro oživuje Banskú Bystricu, ktorý je realizovaný vďaka podpore Komunitnej nadácie Zdravé mesto a spoločnosti nebotra consulting s.r.o.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

EnviroFutureEnviroFuture
– občianske združenie (IČO: 42204259)
– sme mladí ľudia venujúci energiu a čas zvyšovaniu environmentálneho povedomia o možnostiach ochrany a zveľadenia životného prostredia
– Tr. SNP 62, 974 01 Banská Bystrica
Čerpané z: www.envirofuture.sk

EnviroFuture, 19. 08. 2017 | Prečítané: 321 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Anketa
Čítali ste knihu Zakázané ovocie – Etika humanizmu, ktorú napísal Paul Kurtz?

Áno (521 hl.)
 
Nie (388 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 909
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Nie
16-08-19 * 19:42
 Re: Internet
16-08-19 * 19:05
 RE: Zbierka náboženských nezmyslov
16-08-19 * 18:50
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore