www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @750
Počítadlo


Spam poison

Na festivale Rastieme s deťmi to tento rok bude o výchove, komunikácii aj obúvaní

Druhý ročník

V Košiciach sa 20. – 21. mája 2017 v Kultúrno-spoločenskom centre na Jedlíkovej 7 uskutoční druhý ročník festivalu rodičovstva a zdravého životného štýlu určený hlavne pre páry v očakávaní bábätka a rodičov menších či väčších detí pod názvom Rastieme s deťmi.

Dospelí môžu na festivale navštíviť kvalitné prednášky, ktoré budú mať pod palcom lektori a prednášajúci zo Slovenska i Česka. Budú sa týkať tém ako domáca prírodná lekárnička, pôrod, obúvanie detí, výchova či komunikácia. O tom ako pôrod ovplyvňuje celý rod nám porozpráva dula Zuzana Bajkaiová z Bratislavy. Tému kontaktného rodičovstva komplexne zhrnie Lucie Harnošová z Brna, skúsená lektorka v tejto oblasti. Medzi prednášajúcimi je tiež Saša Polarczyk, ktorá vysvetlí, čo máme robiť, keď nám vzťahy nefungujú, alebo tiež, ako hovoriť veci tak, aby im ostatní rozumeli.

„Veľmi sa teším, že pozvanie na festival prijali zaujímaví skúsení ľudia, ktorý môžu účastníkom prostredníctvom prednášok a následnej diskusie toho veľa ponúknuť a posunúť ich v rôznych oblastiach rodičovstva aj zdravia,“ povedala organizátorka Lenka Elečková.

Pre deti je pripravený program v „Herni“, ktorej súčasťou bude detský kútik, kreatívne dielne, divadielko, skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár.

Festival organizujú aktívne mamky na rodičovskej dovolenke, Lenka Elečková a Eva Tracíková, a koná sa pod záštitou OZ Dekiňa a neziskovej organizácie Eviana. Spolupracujú na ňom aj občianske združenia Dračia stopa a Haliganda.

Lístky na festival sú dostupné na webovej stránke www.lele.sk/­rastiemesdetmi a v Bráne k deťom na Hlavnej 22 (vo dvore) v Košiciach.

Viac informácií nájdete na www.lele.sk/rastiemesdetmi alebo www.face­book.com/rastiemesdetmi.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

LeleLele
– stránka o zdraví, šťastí a ohľaduplnom živote, ponúka praktické rady a skúsenosti, ale aj hlbšie myšlienky ohľaduplnejšieho života
– venuje sa témam: vzdelávanie, ekológia, zdravie, tehotenstvo, deti
Čerpané z: www.lele.sk

Lele, 02. 04. 2017 | Prečítané: 246 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom