www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @889
Počítadlo


Spam poison

Máme rovnakú hodnotovú orientáciu

Andrea Kováčiková sa stane deviatym členom tímu na oddelení fúzií a akvizícií v advokátskej kancelárii Taylor Wessing

Slovenská pobočka advokátskej kancelárie Taylor Wessing postúpila v aktuálnom rebríčku najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku, ktorý zostavuje vydavateľstvo The Slovak Spectator, celkovo na piate miesto. Medzi medzinárodnými kanceláriami je už na druhom mieste.¹ Kancelária od januára 2020 ďalej posilňuje svoj tím a teší sa z príchodu novej advokátky Andrey Kováčikovej.

Taylor Wessing Bratislava je podľa uvedeného rebríčku už druhý rok v rade najväčšou medzinárodnou advokátskou kanceláriou podľa počtu právnikov. Oddelenie fúzií a akvizícií, ktoré vedie partner Juraj Frindrich, tvorí dnes 8 právnikov. Andrea Kováčiková, ktorá prichádza z renomovanej slovenskej advokátskej kancelárie a má vyše 15 rokov skúseností s transakčným poradenstvom, sa stane deviatym členom tohto tímu.

Andrea Kováčiková vysvetľuje:

„Mimoriadne si vážim príležitosť spolupracovať s advokátmi, ktorých považujem za ‚trend-setterov‘ rovnako na poli technologických, ako aj spoločenských inovácií a ktorých hodnotovú orientáciu máme rovnakú. V našom spoločnom úsilí sa budem snažiť zúročiť všetky moje skúsenosti a schopnosti, za ktoré vďačím aj môjmu dlhoročnému pôsobeniu v predchádzajúcej kancelárii, a bývalým kolegom, ktorých prácu si vysoko vážim a rešpektujem.“

JUDr. Andrea Kováčiková vyštudovala právo na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Ostatných 9 rokov pôsobila v advokátskej kancelárii RELEVANS, kde sa venovala obchodnoprávnej a občianskoprávnej agende, najmä fúziám a akvizíciám. Podieľala sa na viacerých transakciách z oblasti IT a telekomunikácií. Okrem iného pracovala aj na fúzii dvoch operátorov, výsledkom ktorej vznikol najväčší alternatívny telekomunikačný operátor, vlastnený výlučne slovenským kapitálom. Andrea ovláda anglický jazyk.

„Veľmi sa tešíme, že sa Andrea rozhodla práve pre našu kanceláriu. Sme totiž presvedčení, že budúcnosť modernej advokácie je vo vysokej miere špecializácie a Andrea je jedna z mála špičkových slovenských advokátov, ktorá sa dlhodobo venuje transakčnému poradenstvu a fúziám a akvizíciám. Rovnako je však pre nás dôležité, že sa Andrea so svojimi dlhoročnými praktickými skúsenosťami bude u nás podieľať na vzdelávaní našich mladších kolegov. Priebežné zvyšovanie kvalifikácie a odborný ‚mentoring‘ je pre nás kľúčom k dlhodobému rastu,“ uviedol riadiaci partner kancelárie Andrej Leontiev.

Pod čiarou

¹ SME.skThe Slovak Spectator, Which are the largest law firms in Slovakia? (28. 11. 2019)

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Taylor WessingTaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o.
TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o. na Slovensku dominuje v poskytovaní právneho poradenstva pre priemyselné odvetvia budúcnosti. V roku 2019 ju The Slovak Spectator označil v celkovom hodnotení ako druhú najväčšiu medzinárodnú kanceláriu na Slovensku. Taylor Wessing získala v roku 2015 hlavnú cenu Via Bona Slovakia – Cenu za zodpovedné podnikanie.
O Taylor Wessing
Taylor Wessing je medzinárodná advokátska kancelária s viac ako 1 100 právnikmi, ktorá poskytuje právne služby klientom z najdynamickejších odvetví priemyslu. Pri poskytovaní právnych služieb klientom sa zameriava na dosiahnutie požadovaného cieľa, pomáha im uspieť inovatívnym pohľadom na ich podnikanie. 33 kancelárií v Európe, na Blízkom východe a Ázii, ako aj dve zastúpenia v USA, ktoré nepredstavujú len formálnu prítomnosť v regióne – spájajú to najlepšie z miestneho podnikania, priemyslu a kultúrneho povedomia s medzinárodnými skúsenosťami s cieľom poskytovať rozumné obchodné riešenia pre svojich klientov.
Čerpané zo: Slovakia.TaylorWessing.com

Taylor Wessing, 13. 01. 2020 | Prečítané: 117 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (701 hl.)
 
Viac áno, ako nie (179 hl.)
 
Viac nie, ako áno (166 hl.)
 
Rozhodne nie (175 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1221
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Pokrytectvo
18-09-20 * 15:59
 Re: Trump sa správa ako Hitler
15-09-20 * 10:00
 Ktorí?
15-09-20 * 09:33
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore