www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @255
Počítadlo


Spam poison

Komunista na fašistickej kandidátke

To je poriadny politicky marazmus

Nakoľko komunisti teraz nekandidujú cez vlastné strany (KSS, VZDOR – strana práce, ÚSVIT) do parlamentu, tak si hľadajú rôzne cestičky cez iné strany. Napríklad cez stranu Socialisti.sk ( (Artur Bekmatov, Miroslav Pomajdík, Martin Jágrik…). Pozri: Pozrite si kompletnú 150 člennú kandidátku Socialistov.sk, na ktorej kandidujú aj členovia VZDORu-strany práce. Sic!

Ale jeden komunista aj tak vyčnieva z radu. Rozhodol sa kandidovať cez stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Na kandidátnej listine je pod poradovým číslom 73. Je to Peter Zajac-Vanka, 64-ročný dôchodca z Bratislavy.

Keď som sa to dozvedel, rozum mi zastal. Čo robí kovaný komunista medzi fašistami? O tom, že Peter Zajac-Vanka je komunista, viem dlho. Pre vytvorenie obrazu o ňom som narýchlo našiel články: Vďaka Červenej armáde ale i komunistom ! (sic!) a Samozrejme, že zhromaždenie na Hviezdoslavovom bude…. Zajac-Vanka sa spomienkam na socializmus venuje hojne a často. Pozri: Spoločensko-politická činnosť. Kto pochybuje o jeho komunistickom zmýšľaní, nech si zadá do vyhľadávača jeho meno. Nevenuje sa ničomu, len obrane komunistického režimu a kritike kapitalizmu.

Komunisti a fašisti majú ideologicky k sebe veľmi blízko. Spája ich nenávisť k NATO, k Európskej únii, a v minulosti dokázali spolupracovať, aj keď sa naoko nenávidia. Fašista Benito Mussolini bol pôvodne socialista. ZSSR (sovietsky zväz, komunistický či socialistický štát) uzavrel v roku 1939 s nacistickým Nemeckom zmluvu, vďaka ktorej si rozdelili medzi seba Poľsko. Pozri: Pakt Ribbentrop-Molotov. Kým Hitler bol fašista, tak Stalin bol komunista.

Komunista Peter Zajac-Vanka sa správa horšie ako komunista Stalin! Stalin kalkuloval. OK. Ale čo si dnes sľubuje komunista, ktorý je na kandidátnej listine medzi fašistami? S čím kalkuluje?

Podľa mňa je jeho účasť medzi kotlebovcami dôkazom politického marazmu, aký zažívajú komunisti. Teraz bude nejaký pracujúci človek ťažko voliť komunistov!!!

Bulvár bude o tom ešte písať: Na chirurgické oddelenie doviezli 18 pacientov, ktorí si prehrýzli jazyk. Alebo: Psychiatrická nemocnica dnes prijala 18 pacientov, ktorí volili jedného komunistického kandidáta na kandidátnej listine kotlebovcov.

Dôchodca Peter Zajac-Vanka je úplne omylom na kandidátnej listine strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Nemá tam, čo hľadať. Iba ak súznenie s fašizmom!!!

Archív:

Vďaka Červenej armáde ale i komunistom !Samozrejme, že zhromaždenie na Hviezdoslavovom bude…Zajac-Vanka sa spomienkam na socializmus venuje hojneVZDOR – strana práce

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
– laik s celoživotným vzdelávaním
– redaktor spravodajcu Humanisti.sk ®
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 20. 02. 2020 | Prečítané: 195 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (19 hl.)
 
Nie (20 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 39
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Vidím pohyby
01-06-20 * 05:22
 Chcete vedieť, či ste nervózni?
01-06-20 * 05:19
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore