www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @245
Počítadlo


Spam poison

Komunista Ľuboš Blaha je tajtrlík

Ten, ktorý škodí ľavici

Ľuboš Blaha uverejnil 13. augusta 2019 svoje táraniny o politike. Nie sú dôležité, ide o pletky, ale zaujali ma jeho slová:

„Denník N (rozumej ESET) dnes uverejnil svoju predstavu o kandidátke Smeru. Aby to vyznelo ako žurnalistika a nie ako zbožné želania finančných skupín, tak v článku Romana Pataja to napísali tak, akože toto si Denník N myslí, že si myslí premiér Pellegrini.“

Roman Pataj v Denníku N v komentári s názvom Čo stojí v ceste dohode medzi Ficom a Pellegrinim 12. augusta 2019 napísal:

„Ficov chránenec Ľuboš Blaha dlhé mesiace miešaním špiny na internete pracuje na tom, aby ho vyplavila na čo najvyššie miesto… No bolo by priam hanebnou porážkou, keby premiér vzal jednotku, aj keby mu Fico niekde do druhej desiatky šupol Blahu. Keby totiž o kandidátoch rozhodoval Pellegrini, tento poslanec by medzi nimi buď nebol, alebo by skončil na zozname niekde hlboko.“

Blaha falošne plače, pretože komentáre vyjadrujú subjektívne názory pisateľa. Roman Pataj má právo napísať svoj názor, ako predpokladá vývoj v politike, tentoraz v strane SMER – sociálna demokracia. Vyjadruje svoj osobný názor. Ale jeho názor je opretý a doložený faktmi, ktoré povedal bývalý policajný prezident Tibor Gašpar, aby Pellegrini išiel radšej do politického hnutia Progresívne Slovensko, a naopak predseda vlády Peter Pellegrini si nepraje, aby bol Tibor Gašpar na kandidátke strany SMER – sociálna demokracia. Predseda strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico však dal sľub Tiborovi Gašparovi, že bude na kandidátke strany SMER – sociálna demokracia. Máme tu dva protichodné názory v jednej strane.

Zdôrazním: Blaha nechápe podstatu komentára. Tá tkvie v tom, že Pellegrini si nepraje Gašpara na kandidátke strany SMER – sociálna demokracia pri najbližších voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky.

Poučím komunistu Blahu, ako to presne myslí predseda vlády Slovenskej republiky Peter Pellegrini o možnej kandidátke bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara na kandidátnej listine strany SMER – sociálna demokracia v nadchádzajúcich voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky. Neviem, aké má zbožné želanie neznaboh Ľuboš Blaha, ale Pellegrini má v tom dnes jasno. Aj sa vyjadril, že čas ukáže. V politike totiž neplatí „nikdy“. Z úst ateistu Blahu znie slovný výraz „zbožné želanie“ falošne. Rozumní ateisti sa vyhýbajú náboženským výrazom. Možno je Blaha taký ateista, ako: kus na podrž, kus ma pusť. Ale to sa týka viac prostitútok a kuriev.

Blaha má v príspevku otázku:

„HEJ, HEJ, ČO MÔŽE VIAC ŠKODIŤ ĽAVICI AKO ĽAVICA?“

Tak, natvrdo! S veľkými písmenami! Najviac teraz škodí ľavici samotný poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia Ľuboš Blaha.

To, čo predvádza, to je „myšlienkový bordel“, nie seriózna ľavicová agenda. Normálni ľavičiari by sa mali od extrémistu Ľuboša Blahu dištancovať. Viem, že niektorým ľavičiarom to príde vhod, že Blaha zo seba robí idiota, lebo oni z toho chcú vyťažiť zánik strany SMER – SD, a počítajú potom s tým, že dnešné ľavicové strany, ktoré živoria na bode mrazu, uspejú vďaka Blahovmu negatívnemu správaniu v politike. Niektorí komunisti fňukajú, že Fico im ukradol politickú agendu. Takže vďaka Blahovi sa spoliehajú na zánik strany SMER – SD, a nástup, prípadne oživenie komunistických strán. To je asi tak všetko na tej ľavicovej politike.

Politik Blaha by si mal v prvom rade vypočuť názor predsedu vlády Petra Pellegriniho, a potom vynášať nejaké svoje názory na verejnosť. Rožkom namočeným do vodky neohlúpne voličov.

emotikon

Peter Pellegrini už vážne upozornil Ľuboša Blahu, aby prestal trepať bludy. Pellegrini si uvedomuje, že Blaha poškodzuje stranu SMER – sociálna demokracia.emotikon

K otázke Tibora Gašpara sa predseda vlády Peter Pellegrini vyjadril:

„Mal by som teraz odpovedať, že to je ešte priskoro, a kandidátky sa budú tvoriť až niekedy v októbri, alebo ja neviem kedy. Ale ja si dovolím teda odpovedať veľmi jasne a priamo. Ja na základe aktuálnej situácie si nemyslím, žeby mal byť pán policajný prezident súčasťou kandidátky našej strany. Nemyslím, možnože budúcnosť ukáže niečo iné, ale ja si myslím, že pán bývalý policajný prezident by možno skôr mal sa sústrediť na to, čo aj sám avizoval, a ja mu samozrejme v tom držím palce, aby sa sústredil skôr na vyvrátenie všetkých tých možných podozrení. Aby očistil svoje meno. A potom si myslím, a kedykoľvek je dostatok času na svoj vek a kondíciu, v akej sa nachádza, niekedy sa rozhodne vstúpiť do politiky. Ale momentálne si nemyslím, že je to kľúčová osoba, ktorá by mala nejakým nejakým spôsobom predmetom diskusie svojej kandidátky na strane SMER. Možno má záujem kandidovať za inú stranu.“

Zdroj video záznamu: TV Pravda.sk.

Pod čiarou

Poznámky:

Výraz „tajtrlík“ som si priamo požičal od hanby komunistického hnutia Ľuboša Blahu:

„ŠTYRIA TAJTRLÍCI NA NÁMESTÍ SNP

Dnešná tlačovka. Ach, aké osobnosti. Som dojatý. Feťák Truban, Goriliačik Beblavý a pozemkový podvodník Kiska.

A aby som nezabudol, popri nich nezúčastnene postával poloblázon Hlina, ktorého sa nikto nič nepýtal, nikoho nezaujímal, stál tam ako komparzista – ako nejaký ujec, ktorého našli na ulici a povedali ‚tu stoj, mrač sa a buď ticho‘.“

Viete, ako sa skloňuje slovo blbý? Blbý – blbší – Blaha!emotikon

Slová „blbý“ a „blbší“ som si vypožičal z vyjadrenia Ľuboša Blahu v príspevku zo 16. augusta 2019. Slovo „blbý“ pochádza z českého jazyka, a má významy: sprostý, hlúpy, nemúdry; kto nemá dostatočné rozumové schopnosti, svedčiaci o nedostatku inteligencie; nespĺňajúci isté kritériá (napríklad kritérium seriózneho politika). V slovníku z čias socializmu sa ešte uvádza, že „blbý“ je človek duševne menejcenný, idiotský.

„A Beblavý a Hlina? Takých ako oni priemerný slovenský volič bil na škole cez prestávky ako rešeto, takýchto trtúšikov nikto nemôže brať vážne. S Blbým a Blbším sa voľby vyhrať nedajú. Ani s ich replikami.“

Takto oplzlo sa vyjadruje poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, reprezentant občanov Slovenskej republiky, predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení OBSE. Jeho oplzlé správanie ako keby naznačovalo, že tituly Mgr., PhDr. a PhD. získal omylom alebo podvodom. Veď sa vraví, že korupcia je v štáte všade, možno aj pri kupovaní titulov. Nebudem sa s ním o tom baviť, len je to podozrivé, akí politickí exoti sa dostanú k titulom. Čo im poškodilo mozog, že sa takto oplzlo vyjadrujú? Chápem, ide o politický boj, boj o politické trafiky a korytá. Len prečo musí byť aj v ľavici nejaký idiot, ktorý poškodzuje ľavicovú agendu?

emotikon

Ľuboš Blaha by si mal uvedomiť, že Národná rada Slovenskej republiky nie je kurník.emotikon

Archív:

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. (13. 8. 2019)Roman Pataj (Denník N 12. 8. 2019)Denník N (Peter Pellegrini)Peter Pellegrini (TV Pravda.sk 13. 8. 2019)Tajtrlík Ľuboš BlahaMgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.
Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.Blbý – blbší – BlahaBlbý – blbší – Blaha

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ako sa podľa vás nazýva spoločenské zriadenie, ktoré bolo u nás do roku 1989? (Zvoľte najvhodnejšie.)

Demokratický socializmus (Počet hlasov: 39)
(6.38 %)

Marxistický socializmus (Počet hlasov: 80)
(13.09 %)

Reálny socializmus (Počet hlasov: 41)
(6.71 %)

Socializmus s ľudskou tvárou (Počet hlasov: 32)
(5.24 %)

Vedecký socializmus (Počet hlasov: 18)
(2.95 %)

Socializmus ako prvá fáza komunizmu (Počet hlasov: 65)
(10.64 %)

Socializmus (Počet hlasov: 132)
(21.60 %)

Komunizmus (Počet hlasov: 55)
(9.00 %)

Totalita (Počet hlasov: 61)
(9.98 %)

Hlboká totalita (Počet hlasov: 43)
(7.04 %)

Štátny kapitalizmus (Počet hlasov: 45)
(7.36 %)Celkom hlasovalo: 611

Ján Parada, 17. 08. 2019 | Prečítané: 570 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore