www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @334
Počítadlo


Spam poison

Kočner používa dve rôzne adresy trvalého bydliska, kompetentní by mali konať

Podľa zákona o občianskych preukazoch sú úkony urobené neplatným dokladom neplatné

Podnikateľ Marián Kočner je v jeden deň zapísaný do obchodného registra s dvomi odlišnými adresami trvalého pobytu: s Chrasťovou 29, Bratislava a s Chrasťovou 22, Bratislava. Poslanci NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Jozef Rajtár a Ľubomír Galko upozornili, že obchodný register umožňuje používať dve rôzne totožnosti zároveň.

„Podľa zákona o občianskych preukazoch sú úkony urobené neplatným dokladom neplatné. Minimálne jedna časť prevodov bytov je tak neplatná, ak nie všetky,“ uviedol Jozef Rajtár.

A upozornil:

„Marián Kočner sa tak teoreticky môže vyvliecť z podstatnej časti svojich podvodných schém – tvrdiac, že sú neplatné, a teda nespáchal podvod.“

Podľa poslancov za stranu SaS doklady boli akceptované verejnými úradmi, katastrom (patrí pod ministerstvo vnútra) a obchodným registrom (patrí pod ministerstvo spravodlivosti).

„Chceme požiadať príslušných ministrov, Roberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú, aby vysvetlili postup týchto úradov a tiež to, ako je možné, že akceptovali neplatné údaje,“ poznamenal Jozef Rajtár.

Podpora investigatívnym novinárom

Podpredseda SaS Ľubomír Galko sa zároveň zastal všetkých slušných ľudí a najmä investigatívnych novinárov, ktorým sa Marián Kočner vyhráža.

„Osobitne by som chcel vyjadriť podporu novinárovi Jánovi Kuciakovi z portálu Aktuality.sk. Kočner si tu robí z ľudí dobrý deň a otravuje spoločnosť svojimi fantazmagóriami. Bolo by to ešte znesiteľné, keby neexistovali nevyvrátiteľné dôkazy, že sa tu bavíme o prvotriednom podvodníkovi, ktorý sa nabaľuje na daniach, ktoré občania poctivo platia,“ uzavrel Ľubomír Galko.

Zdroj video záznamu: Dvaja Mariánovia Kočnerovia si beztrestne kšeftujú.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 22. 09. 2017 | Prečítané: 417 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore