www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @922
Počítadlo


Spam poison

Havel, Holásek a Partners je najúspešnejšou kanceláriou v rámci súťaže Právnická firma roka

Právnická firma roka 2015

Právnická firma roka 2015

Najväčšia česko-slovenská advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners získala v rámci ôsmeho ročníka súťaže Právnická firma roka hlavnú cenu za najlepšiu domácu kanceláriu a zároveň ocenenie za najlepšie klientske služby. Získala tiež prvenstvo v kategórii Právo hospodárskej súťaže a vo všetkých ostatných odborných kategóriách patrí medzi najlepšie hodnotené kancelárie. Výsledky vyhlásil usporiadateľ súťaže, spoločnosť EPRAVO.CZ.

„Veľmi nás teší, že výsledky Právnickej firmy roka potvrdili náš veľmi úspešný rok a ďalší rozvoj kancelárie, vrátane dvojciferného rastu tržieb. Toto ocenenie si vážime a vnímame ho predovšetkým ako ohodnotenie špičkovej práce všetkých našich zamestnancov a spolupracovníkov,“ hovorí Jaroslav Havel, riadiaci partner kancelárie, ktorá v budúcom roku oslávi 15. výročie svojho založenia.

Okrem hlavnej ceny pre domácu kanceláriu zvíťazila Havel, Holásek & Partners tiež v špeciálnej kategórii Právnická firma roka 2015 za najlepšie klientske služby, ktorá sa vyhodnocuje na základe spätnej väzby zo strany oslovených klientov.

„Perfektné klientske služby a celkový servis pre klientov považujeme za našu najsilnejšiu stránku. Máme mimoriadne vysokú klientsku lojalitu: Klienti, ktorých sme získali, u nás zostávajú a odporúčajú nás ďalej. Veľmi si vážime to, že nás podporili aj v súťaži. Advokácia sa predsa robí hlavne kvôli nim,“ uvádza Jaroslav Havel.

Havel, Holásek & Partners tiež získala prvenstvo v kategórii Právo hospodárskej súťaže. Uspela tiež vo všetkých zostávajúcich 13 odborných kategóriách, do ktorých sa zapojila: V 12 kategóriách bola vybraná medzi veľmi odporúčané, raz medzi odporúčané kancelárie.

„Výsledky jednotlivých kategórií ukazujú všestrannosť našej kancelárie a výnimočnú kvalitu všetkých špecializovaných tímov. U nás majú klienti záruku, že sa im vždy dostane starostlivosti špičkových odborníkov vo všetkých oblastiach ich podnikateľského i súkromného života,“ hovorí Jaroslav Havel.

Podľa historických výsledkov všetkých doterajších ročníkov súťaže je Havel, Holásek & Partners z hľadiska počtu všetkých nominácií a titulov najúspešnejšou a najkomplexnejšou advokátskou kanceláriou v Českej republike a na Slovensku.

Ďalšie ocenenia

Dlhodobý úspech kancelárie dokazuje aj množstvo globálnych ocenení. Za najlepšiu právnickú firmu v ČR bola Havel, Holásek & Partners opakovane vyhlásená tiež prestížnou britskou ratingovou agentúrou Who's Who Legal, a to celkom štyrikrát za posledných päť rokov (2011, 2012, 2014 a 2015). Medzinárodná ratingová agentúra International Law Office (ILO) jej v posledných piatich rokoch trikrát udelila Client Choice Award ako klientmi najlepšie hodnotenej firme v ČR (2010, 2013, 2015). Kancelária je úspešná aj na Slovensku, kde získala ocenenie Právnická firma roka 2014 v kategórii fúzie a akvizície, dvakrát po sebe získala tiež prestížnu globálnu cenu M&A Today Awards. V tejto oblasti sa kancelária od roku 2008 umiestňuje na prvých miestach uznávaných rebríčkov Mergermarket, DealWatch a Thomson Reuters; to potvrdzuje aj najnovší rebríček Mergermarket za 1. polovicu roka 2015, kde je na prvom mieste podľa počtu realizovaných transakcií v celom regióne strednej a východnej Európy. Kancelária je úspešná aj v súťažiach hodnotiacich právnické firmy podľa jednotlivých právnych odvetví a jej právnici sú uvádzaní medzi vedúcimi či odporúčanými špecialistami medzinárodnými ratingovými publikáciami, ako sú PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Who's Who Legal, Global Law Experts či IFLR 1000.

O súťaži Právnická firma roka

Právnická firma roka je súťaž hodnotiaca právny servis firiem pôsobiacich na území Českej republiky podľa jednotlivých právnych odvetví. Po prvýkrát bola vyhlásená v roku 2008, od roku 2013 je táto súťaž aj na Slovensku. Jej usporiadateľom je v oboch prípadoch spoločnosť EPRAVO.CZ, ktorá každoročne organizuje aj súťaž Právnik roka.

Pod čiarou

Advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners je s tímom takmer 180 právnikov, niekoľkými desiatkami študentov právnických fakúlt a celkom takmer 450 spolupracovníkov, vrátane 130 zamestnancov spolupracujúcej inkasnej agentúry Cash Collectors, najväčšou česko-slovenskou právnickou firmou. Kancelária v súčasnosti poskytuje služby zhruba 1000 klientom, z toho asi 70 spoločnostiam na zozname 500 najvýznamnejších svetových spoločností Fortune 500 a asi 40 spoločnostiam z rebríčka najväčších českých firiem Czech Top 100. Advokátska kancelária je podľa výsledkov oficiálnej súťaže Právnická firma roka na základe počtu umiestnení v posledných šiestich rokoch najúspešnejšou českou advokátskou kanceláriou. Kancelária v roku 2013 a 2014 získala prvenstvo od agentúry Global Law Experts za poradenstvo pri fúziách a akvizíciách. Podľa medzinárodných ratingových agentúr Thomson Reuters a Mergermarket je kancelária na prvom mieste v Českej republike podľa celkového počtu realizovaných transakcií v oblasti fúzií a akvizícií za posledných päť rokov (2009 – 2013). V minulom roku bola tiež klientmi najlepšie hodnotenou kanceláriou v Českej republike v rámci ILO Client Choice Awards. Právnici kancelárie sú pravidelne uvádzaní medzi vedúcimi či odporúčanými špecialistami medzinárodnými ratingovými publikáciami, ako sú PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Global Law Experts a IFLR 1000; tieto publikácie uvádzajú advokátsku kanceláriu Havel, Holásek & Partners ako jednu z popredných právnických firiem pre transakcie realizované v Českej republike v oblasti fúzií a akvizícií, obchodného práva a práva obchodných spoločností, bankového a finančného práva, práva kapitálových trhov, reštrukturalizácie a insolvencie, stavebného práva, práva nehnuteľností, pracovného práva a riešenia sporov. Kancelária má komplexnú medzinárodnú podporu dostupnú pre české a slovenské advokátske kancelárie: World Law Group, State Capital Group a Interlaw, ktoré združujú celkovo viac ako 250 popredných svetových právnických firiem po celom svete. Naši klienti tak majú prístup k medzinárodným aj lokálnym znalostiam a odbornosti prostredníctvom viac ako 30-tisíc právnikov v približne 160 krajinách sveta.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slávka HabrmanováSlávka Habrmanová
Vyštudovala ekonomickú teóriu a žurnalistiku. Osem rokov pracovala v denníku Hospodárske noviny – najskôr ako politická redaktorka, potom ako editorka domáceho spravodajstva. Od roku 2014 pôsobí v PR sfére. Do AMI Communications nastúpila v decembri 2014 na pozíciu Account Executive.
Čerpané z: www.amic.sk a www.havelholasek.cz

Súvisiace články:
Stále menej slovenských firiem verí v zlepšenie platobnej morálky (28.12.2016)
Slovenské firmy sa musia zriecť svojich ziskov kvôli zlej platobnej disciplíne (12.12.2016)
Firmy meškajú s úhradou faktúr kvôli dočasným výpadkom v cash-flow (16.11.2016)
Slováci neplatia faktúry najmä preto, že nemajú prácu (20.10.2016)
Na Slovensku sa faktúry neplatia načas, dokazuje to medzinárodná štúdia (08.10.2016)
Slovenské firmy v priemere predlžujú lehoty splatnosti o dva dni (07.09.2016)
Slovákom sa nechce platiť faktúry (24.08.2016)
Spoločnosť EOS KSI Slovensko získala ako jedna z prvých licenciu od NBS (08.08.2016)
Nastala zmena, platobná morálka v Európe opäť klesá. Slovensko skončilo na chvoste (04.08.2016)
V platobnej morálke sú spomedzi krajín západnej Európy najhorší Briti (25.07.2016)
Žiaci sa učili niečo praktické do života (23.06.2016)
Havel, Holásek a Partners je na Slovensku najlepšou právnickou firmou pre oblasť nehnuteľností (03.06.2016)
Jeden dlžník si dokáže narobiť dlhy aj viac než pol milióna eur (24.05.2016)
Slováci rozhodli o symboloch kvality (17.05.2016)
Dlhujú vám peniaze? Súd je posledným riešením (12.05.2016)
Dlhy má 17-ročný tínedžer aj dôchodca s 94 rokmi (27.04.2016)
Aj vo vašej firme drieme súťaživý duch (14.04.2016)
Nemecká spoločnosť CompuGroup Medical AG, vlastník slovenského zastúpenia CompuGroup Medical SK, zmenila právnu formu na európsku spoločnosť CGM SE (08.04.2016)
Diery v cash flow môžu pochovať vaše podnikanie. Bráňte sa! (05.04.2016)
Goodman naďalej posilňuje svoju pozíciu v strednej a východnej Európe, v správe tu má už 944 000 metrov štvorcových (08.03.2016)
Európske firmy si neveria. Vyhliadky pre svoj rast vidia černejšie než rok predtým (03.03.2016)
Slovensko má prvenstvo pri využívaní inkasných služieb od externých poskytovateľov (10.02.2016)
Spoločnosť Goodman demonštruje silu e-commerce logistickým priestorom s rozlohou viac ako 1,5 milióna metrov štvorcových pre firmy v Európe (08.02.2016)
Peniaze sú častou príčinou sporu (26.01.2016)
Európske firmy reagujú na neistoty v oblasti medzinárodného obchodu po svojom (13.01.2016)
Firmy sú menej disciplinované pri platení faktúr než súkromní zákazníci (03.12.2015)
Ste vo svojom zamestnaní produktívni? (19.11.2015)
Byť dlžníkom sa nevypláca (19.11.2015)

Slávka Habrmanová, 19. 11. 2015 | Prečítané: 1060 | Rubrika: Súťaže

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore