www.humanisti.sk
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @157
Počítadlo


Spam poison

HAVEL & PARTNERS opäť interne povyšuje – novými partnermi sa stali Filip Čabart a Juraj Steinecker

Na úroveň counsel sa posunuli ďalší traja advokáti

Najväčšia a podľa súťaže Právnická firma roka taktiež dlhodobo najúspešnejšia česko-slovenská advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS od nového roka opäť výrazne rozšírila počet advokátov vo svojom širšom vedení. Na partnerskú úroveň sa s účinnosťou k 1. 1. 2019 posunuli Juraj Steinecker na Slovensku a Filip Čabart v Česku. Zároveň boli na pozíciu counsel, teda na druhý najvyšší manažérsky stupeň, povýšení Jiří Buryan, Martin Ráž a Petr Opluštil a senior advokátmi sa stali Martin Drahotský a Veronika Filipová. Vďaka týmto kariérnym posunom sa počet partnerov kancelárie zvýšil na 29, z ktorých 25 sa do tejto pozície dostalo na základe interného povýšenia. HAVEL & PARTNERS dlhodobo stavia na mimoriadnej stabilite tímu svojich seniorných právnikov, ktorým poskytuje unikátnu možnosť rýchleho kariérneho rastu.

„Sme si vedomí toho, že špičkovú právnickú firmu udržia na vrchole jedine špičkoví právnici. Preto v kancelárii rozvíjame motivačné prostredie s jasnou vidinou kariérneho rastu, ktorý môže byť oveľa rýchlejší ako u konkurencie,“ hovorí riadiaci partner kancelárie Jaroslav Havel.

A vysvetľuje:

„Historicky kancelária z hľadiska klientov a práce vždy rástla natoľko, že sme mohli vytvoriť ďalšie partnerské pozície a ponúknuť ich našim najlepším a najtalentovanejším kolegom. Niektorí z nich pritom partnership dosiahli rýchlejšie, než je priemerných 8 – 10 rokov. K vytvoreniu manažérsky druhej najvyššej pozície counsel potom došlo v roku 2014 spolu s ekonomickým a personálnym rozvojom firmy, kedy bolo potrebné v niektorých oblastiach rozšíriť kompetencie najskúsenejších vedúcich advokátov, ktorí typicky buď na pozíciu partnera neašpirujú, alebo je pre nich pozícia counsel predstupňom, a zároveň ich podporiť v ich akademickom raste, pedagogickej či inej odbornej činnosti. Na pozícii counsel aktuálne pôsobí 7 našich kolegýň a kolegov. Som rád, že všetci novo povýšení právnici sú dlhodobými oporami jednotlivých právnych tímov a že úspešne pokračujeme v stratégii vychovávať v kancelárii ďalšiu generáciu špičkových seniorných kolegov.“

Filip ČabartNový partner kancelárie Filip Čabart bude spoluzodpovedný za riadenie tímu zameraného na bankovníctvo a financie. Sám je špecialistom na všetky typy financovania, vrátane syndikovaných úverov, na nakladanie s portfóliami pohľadávok či právne a regulačné aspekty poskytovania finančných služieb a kolektívneho investovania, ponuky cenných papierov a prijímanie na obchodovanie na verejných trhoch. V posledných rokoch sa zúčastnil mnohých medzinárodných i tuzemských transakcií, kde poskytoval právne poradenstvo popredným medzinárodným aj domácim finančným inštitúciám a významným spoločnostiam.

Juraj SteineckerDruhý novovymenovaný partner Juraj Steinecker sa na partnerskej úrovni zapojí do vedenia bratislavskej kancelárie HAVEL & PARTNERS a rozvoja jej praxe v oblasti súťažného práva a M&A, na ktoré sa dlhodobo špecializuje. V minulosti zastupoval klientov z rôznych sektorov pred súťažnými orgánmi a pred súdmi vo veciach kartelov a ďalej vo veciach notifikácie koncentrácie podnikateľov. Poskytuje tiež poradenstvo ohľadom súťažnoprávnych aspektov fúzií a akvizícií alebo v oblasti compliance.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Júlia KráľováJúlia Kráľová
Vyštudovala odbor marketingová komunikácia na Univerzite Komenského v Bratislave. Pracuje v PR sfére ako Junior špecialista agentúry AMI Communications. Venuje sa primárne klientom z oblasti ekonomiky, energetiky, FMCG a auto-moto.
Čerpané z: www.amic.sk

Júlia Kráľová, 09. 01. 2019 | Prečítané: 147 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Anketa
Čítali ste knihu Zakázané ovocie – Etika humanizmu, ktorú napísal Paul Kurtz?

Áno (521 hl.)
 
Nie (388 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 909
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Nie
16-08-19 * 19:42
 Re: Internet
16-08-19 * 19:05
 RE: Zbierka náboženských nezmyslov
16-08-19 * 18:50
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore