www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @461
Počítadlo


Spam poison

Eduard Chmelár je ako Andrej Kiska

Dvaja kohúti na jednom hnojisku

Najprv pripomeniem článok z 25. januára 2019 z Aktualít.sk: Kandidát Eduard Chmelár: Namiesto NATO chcem Európsku armádu (rozhovor).

Peter Hanák: „Aký výsledok by ste považovali za prehru a odradil by vás od účasti vo verejnom živote?“

Eduard Chmelár: „Ak by bol môj výsledok pod 5 percent, znamenalo by to môj definitívny odchod z politiky. Uznal by som, že tam nemám čo robiť a že som nedostal dôveru bez ohľadu na to, že som nemal veľké peniaze.“

Prešlo zopár mesiacov, a Eduard Chmelár zabudol, čo povedal v januári. Zabudol aj na to, že sa už kedysi pokúšal vytvoriť politickú stranu. Jednoducho, ide o človeka bez chrbtovej kosti. Veď mal mokrý sen o založení hnutia s názvom SEN (Solidarita, ekológia a nenásilie).

Je žalostné pre Slovensko, že taký človek sa vie vopchať do priazne organizácií (ide o vysoké školy), v ktorých vyučuje, a teda poberá plat. A potom sa čudujme, akí nedoukovia ukončia školy. Blaha, ten škodca zo strany SMER – sociálna demokracia, si dovoľuje urážať odbornosť Lucie Nicholsonovej, ale nemá guráž na to, aby si dovolil upozorniť na nevzdelanca, ktorý vyučuje na vysokej škole, pričom je Chmelár drzý, že raz povie, že nebude naďalej v politike, ak nezíska viac ako 5 %, a neskôr zo seba spraví idiota, že chce vytvoriť ďalšiu mŕtvu politickú stranu, papierovú, ak sa mu podarí nazbierať 10 000 podpisov.

Pre Slovensko je nebezpečné, keď hocijaký honelník si trúfa na politiku.

Občania, majte sa na pozore pred takými hochštaplermi ako je Eduard Chmelár.

Kto raz povedal, že už nepôjde do politiky, a potom zmení názor, a tlačí sa nasilu do politiky, taký človek si nezaslúži dôveru občanov! Eduard Chmelár je samozvanec, sám seba propaguje. Na samozvancov v politike je potrebné dávať veľmi veľký pozor!

Aj keď sa mu podarí vyzbierať potrebný počet podpisov, a založí stranu, a vo voľbách získa aspoň 2,74 %, tak potom si Chmelár uvedomí, že sa nemá pchať do politiky?

Chmelár je politická mŕtvola, nemal by obťažovať občanov!

Archív:

Eduard Chmelár o strane SocialistiEduard Chmelár: „Ak by bol môj výsledok pod 5 percent…“Aktuality.sk: Rozhovor s Eduardom Chmelárom

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 17. 07. 2019 | Prečítané: 240 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
20-10-19 * 11:22
 Re: Z toho miesta
20-10-19 * 11:03
 Ťažko
17-10-19 * 23:21
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore