www.humanisti.sk
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @531
Počítadlo


Spam poison

Comedy Festival v Kasárňach/Kulturparku

1. apríla 2017

Comedy FestivalFestivalu Art Film Fest, ktorý sa už po druhý raz bude konať v júni v Košiciach, predchádza séria filmových podujatí od začiatku roka. Art Film Fest v spolupráci so spoločnosťou Film Europe prináša každý mesiac špičkové filmové udalosti a jednou z nich bude práve Comedy Festival, ktorý sa uskutoční 1. apríla v priestoroch Kasární/Kulturparku.

A keďže 1. apríl je už tradične označovaný ako deň bláznov a vtipu, ponúkneme vám až tri svieže, európske komédie v jednom slede!

Príďte a zabavte sa spolu s nami :)

Vstupenky na jednotlivé filmy sú už v predaji a ponúkame vám takisto možnosť zakúpiť si zvýhodnenú permanentku na celý festival.

MäsiariSvend a Bjarne pracujú v malom mestečku a pretože ich už nebaví počúvať urážky svojho šéfa, rozhodnú sa založiť si vlastný obchod. Aj keď sa im spočiatku veľmi nedarí, z bezútešnej situácie ich vytrhne veľká zákazka. Šťastie im začína priať. Aj preto, že objavia tajnú ingredienciu, ale záhadne začnú v meste miznúť ľudia… Nechajme sa prekvapiť ako to celé dopadne.

Čiernu dánsku komédiu Mäsiari premietame 1. 4. 2017 o 16.00 h.

Kňazove detiMladý kňaz Fabian sa pokúsi zvýšiť populačný rast svojským spôsobom. Spolu s pobožným majiteľom trafiky Petarom a lekárnikom Marinom prepichujú kondómy a antikoncepčné tabletky menia za vitamíny. Čoskoro sa presvedčia o tom, že cesta do pekla je vždy vydláždená dobrými úmyslami…

Satirickú komédiu Kňazove deti premietame 1. 4. o 18.00.

Rodinka BelierovcovKomédia Rodinka Belierovcov rieši dilemu mladistvej Pauly, na ktorej sú závislí jej nepočujúci rodičia. Keď sa jej naskytne možnosť zúčastniť sa na speváckej talentovej súťaži Radio France, musí sa rozhodnúť, či sa vydá na cestu za vlastným snom alebo sa zachová ako vďačná dcéra. Aby toho nebolo málo, je zaľúbená do svojho spolužiaka. Cesta k splneniu cieľa je síce náročná, ale vôbec nie nemožná.

Premietame 1. 4. o 20.00.


Viac informácií nájdete aj na našej FB stránke.

Tešíme sa na vás!

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

K13K13 – Košické kultúrne centrá
Mesto Košice na základe uznesenia mestského zastupiteľstva zriadilo príspevkovú organizáciu K13 – Košické kultúrne centrá k 1. 10. 2013. Svoju činnosť začala 1. 1. 2014 s cieľom budovať na základoch, ktoré sa položili počas roka 2013, kedy boli Košice Európskym hlavným mestom kultúry. Zastrešuje všetky kultúrne centrá, ktoré sa počas neho vytvorili. Vybudovaná kultúrna infraštruktúra, ktorá sa vytvorila vďaka investičným projektom, sa bude využívať na kultúrne účely a pokračovať sa bude aj v projektoch, ktoré sa osvedčili.
Čerpané z: www.k13.sk

K13, 27. 03. 2017 | Prečítané: 611 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Anketa
Čítali ste knihu Zakázané ovocie – Etika humanizmu, ktorú napísal Paul Kurtz?

Áno (522 hl.)
 
Nie (388 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 910
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Nie
16-08-19 * 19:42
 Re: Internet
16-08-19 * 19:05
 RE: Zbierka náboženských nezmyslov
16-08-19 * 18:50
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore