www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @333
Počítadlo


Spam poison

Chceme zlacniť, nie zdražovať

Sú predpoklady, aby sa poplatky znížili

S novým manažmentom odborníkov sa spoločnosť OLO transformovala za necelé štyri roky na úspešný, k obyvateľom Bratislavy ústretový, otvorene komunikujúci mestský podnik. Má zastabilizované pracovné tímy, znásobila si cash-flow, vylepšila technológie a doplnila zariadenia i vozidlový park. Napriek známemu všeobecnému nárastu cien pohonných látok a ďalších vstupov udržala v Bratislave na rovnakej úrovni platby za odvoz a likvidáciu odpadu.

Priaznivý aktuálny vývoj a ďalšie opatrenia manažmentu firmy vytvárajú predpoklady, aby mesto v dohľadom čase poplatky občanom, firmám a ďalším subjektom za komunálny odpad, ktoré uskutočňuje prostredníctvom firmy OLO znížilo. Podnik v súčasnosti vedie osem vrcholových manažérok a manažérov, odborníkov vo svojej profesii, medzi ktorými tvoria polovicu ženy. Snahy, dosadiť pod účelovými zámienkami do manažmentu firmy OLO politických alebo dokonca osobných nominantov, môžu vyvolať nanajvýš negatívny účinok. Tým skôr ak nepoznajú firmu a nie sú spôsobilí ihneď pokračovať v jej riadení. Nie je vylúčené, že obyvateľom Bratislavy môže hroziť zdraženie platieb za odpad. Rovnako ako zhoršenie, respektíve chaos v odvoze odpadu. Nie je vylúčené ani presmerovanie peňazí, ktoré si platia Bratislavčania za odvoz a likvidáciu odpadu na úplne iné účely.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

OLOOLO a.s.
Odvoz a likvidácia odpadu a.s.
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava
Čerpané z: www.olo.sk

OLO, 15. 09. 2015 | Prečítané: 423 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore