www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @684
Počítadlo


Spam poison

BILLA rozširuje ponuku lokálnych dodávateľov o ďalšie dva regióny

Výrobky z regiónov ponúka už na 69 predajniach

BILLA Slovensko rozširuje ponuku výrobkov od miestnych producentov v ďalších dvoch regiónoch. K bratislavskému a spišskému regiónu sa pripojili nitriansky a považský región. BILLA chce portfólio lokálnych výrobkov rozšíriť aj v ďalších regiónoch.

BILLA (nitriansky a považský región)

Po kliknutí na fotografiu sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 3 543 × 2 362 bodov.

Spoločnosť BILLA umiestnila na pultoch svojich predajní od apríla ďalších 33 regionálnych výrobkov od desiatich lokálnych slovenských výrobcov. Nové unikátne umiestnené stojany s produktami nájdu zákazníci v nitrianskom a považskom regióne.

„V novembri minulého roka sme uviedli na trh prvé výrobky od lokálnych výrobcov v bratislavskom a spišskom regióne. Zároveň sme prisľúbili, že túto ponuku budeme rozširovať a sme radi, že dnes sa tento sľub stáva realitou. Špeciálny regál s ponukou od regionálnych výrobcov nájdu vo svojich predajniach už aj zákazníci v nitrianskom a považskom regióne. Výrobky od regionálnych dodávateľov tak máme na 69 predajniach,“ vyhlásil generálny riaditeľ spoločnosti BILLA s.r.o. Dariusz Tomasz Bator.

Pre výrobky regionálnych dodávateľov je v predajniach BILLA vyhradený regál so špeciálnym dizajnom – zákazník ich tak v predajni ľahko nájde. V nitrianskom regióne tento regál zaplnili napríklad cestoviny, raňajkové či večerné kaše a domáce ovsené müsli, ale aj farmárske lupienky či produkty z tekvice. V považskom to sú zase perníky, špeciálne múky, kaše, oleje a džemy, sirupy a limonády či dobroty z jabĺk.

BILLA (nitriansky región)

Po kliknutí na fotografiu sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 3 543 × 2 362 bodov.

Potraviny sú výnimočné svojím pôvodom, pretože pochádzajú od lokálnych slovenských producentov. Zároveň je potrebné vyzdvihnúť, že BILLA doteraz s týmito spoločnosťami nespolupracovala, takže ide o vytvorenie úplne nových obchodných vzťahov. Hovoríme najmä o tých firmách, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky, no ich výrobné kapacity zväčša nedokážu pokryť celé Slovensko.

„Všetky nové výrobky sa objavujú na pultoch nášho reťazca vôbec po prvýkrát. Ďalej budeme pokračovať v hľadaní výrobcov v ostatných regiónoch, aby sme Slovákom mohli ponúknuť ešte viac nových, zaujímavých a zároveň cenovo dostupných produktov daného regiónu. Naším cieľom je pokryť unikátnou ponukou podľa regiónu čo najväčšiu časť Slovenska,“ dodal Dariusz Tomasz Bator.

„Vďaka spolupráci s BILLA Slovensko sa nám podarilo nájsť lepšie uplatnenie na trhu a získali sme nové skúsenosti. Na pultoch máme aktuálne päť druhov cestovín, najväčšej obľube sa tešia niťovky a široké špenátové rezance. Máme záujem rozšíriť spoluprácu aj na košický región, prípadne aj na oblasť Liptovského Mikuláša,“ hovorí o spolupráci Dagmar Dvořáková z ADC Poprad s.r.o.

Spoluprácu a možnosť dostať svoje výrobky ku zákazníkom z celého Slovenska, si pochvaľuje aj Bibiána Ertlová z ERBIA s.r.o.

„Našou preferenciou bolo dostať sa do siete, ktorá ponúka kvalitné potraviny nielen zo Slovenska, a tou bola na trhu jednoznačne na prvom mieste BILLA. Naša spolupráca trvá už vyše polroka a veľká spokojnosť z našej strany je nielen v komunikácii, ale aj v celkovom priebehu. Takéto partnerstvo je pre nás veľkou podporou.“

Výrobcom pomáha i strategické umiestnenie ich produktov a marketing veľkého reťazca. Zároveň BILLA podporuje menších výrobcov aj vzájomnou výmenou skúseností.

„Pomáhame im napríklad v legislatívnych otázkach, ako je tvorba zmlúv a pravidlá obchodovania, ale aj pri samotných objednávkach. Na druhej strane však aj vítame nápady lokálnych dodávateľov, ktorí sú pre nás takisto novinkou. Zároveň však rešpektujeme aj ich výrobné kapacity, ako aj občasné ohlásené nedodávky tovaru,“ vysvetľuje Bator.

Ponuka produktov od malých regionálnych dodávateľov nie je jedinou aktivitou obchodného reťazca so 100-percentne slovenským pôvodom. BILLA podporuje lokálnych výrobcov dlhodobo – už v roku 2013 uviedla na trh produkty pod značkou Slovenská farma. Pod týmto označením nájdu zákazníci garantované slovenské produkty v oddeleniach mäsa, ale aj ovocia a zeleniny.

BILLA (považský región)

Po kliknutí na fotografiu sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 3 543 × 2 362 bodov.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

BILLABILLA s.r.o.
Spoločnosť BILLA s.r.o., ktorá je súčasťou REWE International AG, pôsobí na Slovensku od roku 1993. Je lídrom v segmente supermarketov. V súčasnosti ich prevádzkuje viac ako 140 a zamestnáva viac ako 4 000 pracovníkov. V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² BILLA ponúka široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami sú cenovo výhodné produkty Clever, výrobky pod značkou BILLA, organické produkty BILLA Naše bio a domáca Slovenská farma. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti lahôdok, pečiva, ovocia, zeleniny a mliečnych výrobkov.
Čerpané z: www.billa.sk

BILLA, 26. 05. 2018 | Prečítané: 473 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (9 hl.)
 
Sýkorka belasá (14 hl.)
 
Stehlík obyčajný (6 hl.)
 
Sokol myšiar (4 hl.)
 
Drozd plavý (0 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 33
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Imperializmus
06-07-20 * 20:27
 Re: Ruskí imperialisti
06-07-20 * 16:18
 Ruskí imperialisti
06-07-20 * 14:36
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore