www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @513
Počítadlo


Spam poison

Banskobystričanov čaká letné stretnutie podnikavcov

V utorok 23. augusta 2016

V utorok 23. augusta 2016 sa v Banskej Bystrici uskutoční ďalšie stretnutie podnikavcov. O 17.30 sa v priestoroch podniku Sportbar (Dolná 11) stretnú podnikatelia, startupisti, budúci podnikatelia a všetci, ktorí majú podnikavého ducha.

Stretnutia podnikavcov podporujú rozvoj podnikania v Banskej Bystrici. Každé sa venuje inej téme a má aj rozdielny formát, jedno majú ale spoločné. Obsahom stretnutia je vždy predstavenie účastníkov, diskusie, networking a nadviazanie spolupráce.

„Toto augustové stretnutie bude venované okrem diskutovania na tému, čím práve žijeme/podnikáme, aj tomu – ako sa vymaniť z letného pracovného režimu a od septembra makať na 101 %,“ uvádza Eva Ščepková, organizátorka podujatia.

Súčasťou marcového podujatia, ktorého sa zúčastnilo 41 ľudí, bola aj diskusia o tom, čo súčasným a budúcim podnikateľom v Banskej Bystrici chýba a ktoré z týchto potrieb by mal a mohol napĺňať priestor coworkingu. Priestoru, v ktorom môžu ľudia z rôznych oblastí slobodne a tvorivo pracovať, vzdelávať sa, získavať nové kontakty a spolupracovať. Aprílové stretnutie sa nieslo v duchu toho, ako viesť úspešný podnik, a to v podaní pána Jána Luntera. Májové stretnutie bolo venované predstaveniu a rozvoju troch konkrétnych biznis nápadov, ktoré rozbiehajú účastníci stretnutí podnikavcov. Júnové stretnutie sa zameralo viac na začiatky podnikania. Banskobystrická podnikateľka Jana Vozáryová (firma EPAS) účastníkom priblížila, ako sa dostala k podnikaniu, čo sa jej na tejto zaujímavej ceste osvedčilo, na čo si treba dať pozor a predstavila aj základy, bez čoho sa začínajúci podnikateľ nezaobíde.

„Júlové stretnutie bolo v rytme letného osviežujúceho networkingu, v rámci ktorého sme riešili sme konkrétne veci z našich biznisov, hlavne oblasť ľudských zdrojov a marketingu,“ dopĺňa Jaroslav Jagoš, organizátor podujatia.

Stretnutia podnikavcov fungujú na pravidelnej báze, a to raz do mesiaca.

„Veríme, že aj tieto pravidelné stretnutia prispejú k budovaniu komunity podnikateľov a podnikavcov v Banskej Bystrici, posilnia spoluprácu a podporia rozvoj nielen podnikateľského sektora v našom meste,“ uzatvára Eva Ščepková, organizátorka podujatia.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Eva ŠčepkováEva Ščepková
– aktívna občianka, napríklad v Nadácii Ekopolis, v občianskom združení EnviroFuture alebo pomáha pri Participatívnom rozpočte v Banskej Bystrici
Čerpané z: www.facebook.com/eva.scepkova

Eva Ščepková, 16. 08. 2016 | Prečítané: 603 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
20-10-19 * 11:22
 Re: Z toho miesta
20-10-19 * 11:03
 Ťažko
17-10-19 * 23:21
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore