www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @000
Počítadlo


Spam poison

Šarišanci a Štefan Štec – Sam pju

Z albumu Dzifče počarovne

Šarišanci – Dzifče počarovneKapela Šarišanci a „rusínska hviezda folklóru“ Štefan Štec vydali videoklip k piesni „SAM PJU“. V piesni sa spieva o tom, ako si od pondelka do nedele veselo spievame, popíjame, spíme a zabávame sa. Kapela Šarišanci patrí k popredným ľudovým hudbám na Slovensku a Štefan Štec je známou osobnosťou zo šou Zem spieva. Toto spojenie skvele zafungovalo v tejto temperamentnej piesni, naspievanej v rusínskom jazyku. A veselooooo!!!

Vypočujte si pieseň Sam pju z profilového CD s názvom Dzifče počarovne.

Zdroj video záznamu: Šarišanci official.

Viete, že nové CD s názvom So srdcom je už v predaji?

Šarišanci – So srdcom

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 720 × 718 bodov.

Šarišanci vydali album, v ktorom predvedú, že hrajú „SO SRDCOM šarišského temperamentu“. Tento album je spojením najznámejších šarišských, melodických rusínskych, temperamentných rómskych piesní, či autorských piesní v podaní cimbalovej muziky. Na albume „So srdcom“ sa predstavia krásnym spevom Vladimíra Keselicová a legendárny primáš Ľubo Šimčík. Pozvanie prijal aj najznámejší spevák rusínskych piesní Štefan Štec, skvelý saxofonista IMT Smile Mário Gapa Garbera a taktiež výborný inštrumentalista Janko Kopčák. Bonusom na tomto CD bude prepojenie popovej hudby a folklóru v spojení Šarišancov a Roba Opatovského v piesni „Navždy“.

Vložil: Matúš Binc.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

ŠarišanciŠarišanci
Šarišanci sú zoskupením talentovaných hudobníkov a spevákov z východného Slovenska. Svojim divákom prinášajú umelecký zážitok prostredníctvom šarišských, slovenských, rusínskych, zemplínskych a rómskych piesní v ich temperamentnom prevedení. Šarišanci patria k popredným interpretom prinášajúcim zážitok z ľudovej hudby. Svoje umenie predvádzajú na svojich koncertoch po celom Slovensku, často obohatené o zaujímavých hostí akými sú legendárny primáš Ľubo Šimčík, krásna speváčka Vlaďka Keselicová, saxofonista IMT Smile Mário GAPA Garbera, spevák folklórnych piesní Štefan Štec či majster Peter Lipa.
Čerpané z: www.sarisanci.sk

Šarišanci, 10. 07. 2019 | Prečítané: 599 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom