www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @751
Počítadlo


Spam poison

Martin Daňo je pokrytec

Ľutujem poslancov NR SR, ktorí mu dali podpis

Poslanci a poslankyne, ktorí mu dali svoj podpis, prispievajú k tomu, aby sa prezidentské voľby stali fraškou, divadlom. Poslanci zneucťujú prezidentský úrad.

Keby Martin Daňo získal 15 000 podpisov od občanov, tak nedbám, nech si kandiduje. Ale on lacno ako prostitút vydiera a obťažuje poslancov NR SR, aby pohodlne získal potvrdenie, že môže kandidovať, teda uchádzať sa o funkciu prezidenta.

Stav, aký je dnes v časti spoločnosti, nie je normálny. Poslanci NR SR znehodnocujú demokratické hodnoty. Demokracia nie je fraška, je to vážna vec, a je potrebné aj zodpovedne pristupovať k politike. Demokracia je aj o zodpovednosti.

Tým, že Daňovi dá 15 poslancov podpis, poslanci vulgarizujú prezidentské voľby.

Je celkom možné, že títo poslanci v naivnej viere, že sa Daňo nestane prezidentom, mu dali podpis. Ale slušný politik sa nemá čo zabávať alebo zahrávať sa s takými myšlienkami, že „veď o nič nejde“, „aj tak nebude úspešný“.

Ako sledujem spoločnosť, tak nie som si celkom istý s voličmi. Sú nepredvídateľní. Čo ak sa stane zázrak? Na Slovensku je veľa voličov, čo veria na zázraky. Voliči zvolia Martina Daňa za prezidenta, a slušní ľudia si budú obíjať hlavu, že ignorovali prezidentské voľby, že neboli voliť, lebo bolo napríklad zlé počasie, a im sa nechcelo vo volebný deň ísť do volebnej miestnosti. Kedysi sa z Kotlebu posmievali, a nakoniec bol predsedom Banskobystrického samosprávneho kraja. Dnes sú kotlebisti poslancami v NR SR. A teraz chce Kotleba kandidovať na prezidenta.

Takých máme voličov. Zvolia aj povestné vrece zemiakov.

Neviem, či práve neuvážená benevolencia zo strany niektorých politikov nespôsobuje, že voliči si robia psinu z volieb, a naschvál volia takých rôznych pokútnych komediantov alebo extrémistov. Možno chcú vystrašiť slušných alebo skoro poctivých politikov, aby svoju prácu vykonávali čestnejšie a spravodlivejšie ako doposiaľ. Poctivo, bez korumpovania. Aby schvaľovali lepšie zákony.

Zdroj video záznamu: Martin Daňo/GINN.

Martin Daňo vymenoval už týchto poslancov a poslankyne, ktoré mu dali podpis:

 1. Boris Kollár (SME RODINA – Boris Kollár)
 2. Peter Pčolinský (SME RODINA – Boris Kollár)
 3. Peter Marček (SME RODINA – Boris Kollár)
 4. Alena Bašistová (#SIEŤ; 4. 7. 2018 došlo k zmene názvu: SLOVENSKÁ KONZERVATÍVNA STRANA [SKS])
 5. Ľudovít Goga (SME RODINA – Boris Kollár)
 6. Martina Šimkovičová (kandidovala za hnutie SME RODINA – Boris Kollár)
 7. Rastislav Holúbek (SME RODINA – Boris Kollár)
 8. Dušan Čaplovič (SMER – SD)
 9. Juraj Kolesár (Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko)
 10. Eduard Adamčík (#SIEŤ; 4. 7. 2018 došlo k zmene názvu: SLOVENSKÁ KONZERVATÍVNA STRANA [SKS])
 11. Ján Podmanický (SMER – SD)
 12. Peter Štarchoň (SME RODINA – Boris Kollár)
 13. Maroš Kondrót (SMER – SD)
 14. Petra Krištúfková (SME RODINA – Boris Kollár)
 15. ???

10. júna 2018 som v článku Martin Daňo smrdí neúctou k poslancovi NR SR napísal:

„Voliči, nerobte si ilúzie o niektorých kandidátoch na prezidenta Slovenskej republiky. Video slúži k tomu, aby voliči Martina Daňa vedeli, akého arogantného človeka budú voliť, ak sa rozhodnú dať podpis pre Martina Daňa.“

Teraz to platí aj pre 15 poslancov Národnej rady Slovenskej republiky… aby poslanci vedeli, akému arogantnému človeku umožňujú, aby kandidoval na prezidenta SR.

Martin Daňo na svojej stránke v roku 2018 v čase od 17. 2. do 9. 8. ešte prosil občanov, aby mu pomohli vyzbierať 15 000 podpisov. Rýchlo pochopil, že sa mu nepodarí získať 15 000 podpisov, tak sa rozhodol ísť ľahšou cestou na najvyššiu funkciu na Slovensku, a to obťažovaním poslancov, pretože 15 hlasov je nepochybne jednoduchšie získať.

Pod čiarou

Ale o čo ide mne?

Nedávno som sa z Diskusného fóra dozvedel, že Martin Daňo je členom organizácie B'nai B'rith. Administrátor Diskusného fóra tému odstránil. Za mojou otázkou, či je to pravda, nemožno hľadať nič iné okrem pravdy. Nemám žiadne postranné pohnútky. Len som jednoducho zvedavý. V predošlých voľbách totiž kandidát na prezidenta Robert Fico, a mnohí ďalší ľudia, vytiahli na kandidáta Andreja Kisku falošnú, nepravdivú informáciu, že je scientológ. Tak som sa počas diskusie len opýtal, spontánne opýtal, že kde je dôkaz. Mal som na mysli niektorú zo stránok, ktoré prevádzkuje Martin Daňo. Nakoniec vysvitlo, že žiadne dôkazy nie sú. Alebo ich počas diskusie nikto nevedel poskytnúť. Pomocou vyhľadávania som našiel len niečo, čo vyzerá ako archív z účtu v sociálnej sieti Facebook s adresou: Archive.vn/ereCZ. Ide o archív príspevku Martina Daňa na Facebooku s dátumom uloženia do archívu 25. februára 2017. Zobrazuje sa účet na meno Martin Dano. Z textu vyplýva, že v sobotu 9. mája 2009 o 4.00 hodine ráno vložil Martin Daňo príspevok, ktorý sa spája s B'nai B'rith International Center for Senior Services a ešte ďalšími dvomi. Martin Daňo tam napísal:

„B'nai B'rith Certificate of Membership for subscribing to the principles of benevolence, harmony and love of humanity and for promoting the highest interests of the Jewish people.“

Pod textom je zobrazený certifikát o členstve.

Certifikát (Martin Daňo, B'nai B'rith)

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 480 × 371 bodov.

Na certifikáte je však uvedený dátum 9. mája 2011. V roku 2009 nemohol byť vložený príspevok s certifikátom z roku 2011. Niečo tu nie je pravdivé. Ale to vie len Martin Daňo.

Na stránke B'nai B'rith Europe je formulár. Napísal som otázku, či je pravda, že Martin Daňo je ich členom. Potom som napísal aj na tieto adresy:

Dodnes som nedostal odpoveď. Ja to aj plne chápem. Organizácia nie je povinná poskytovať tretím osobám takéto citlivé údaje o tom, kto je členom.

Najrozumnejšie bolo obrátiť sa priamo na Martina Daňa. Očakával som nejaké takéto odpovede:

Toto nebudem komentovať.

Áno, je to pravda. Som členom organizácie B'nai B'rith.

Áno, certifikát je OK, ale už nie som členom.

Nie! To nie je pravda. Ide o podvrh.

Jednoducho, očakával som nejakú zmysluplnú odpoveď. Predovšetkým serióznu, poctivú odpoveď. Lebo nikto nemôže poznať lepšie pravdu ako samotný Martin Daňo.

Lenže na moju zvedavú otázku na mňa Martin Daňo vypálil spŕšku:

„Hľadajte odpoveď. Hlupák nevie, rozumný vie.

Ste trápny, niečo som pred rokmi uverejnil, stále je to verejné sám, čo je to, či je to platné, či je to pravé, skúmajte vy… a keby som to neuverejnil, tak nikdy nikto nič nevie.emotikon

Tak tu len niekomu ostáva zabávať sa alebo plakať nad hlupákmi ako ste vy.emotikon

Je to fakt trápne… tak napíše do centrály do Ameriky alebo kontaktujte ich šéfa, majú ho aj na Slovensku.emotikon Otravujú len neschopný… ste len úbožiak, ktorí nevie…

Zistite si to sám.emotikon Nič nie je predsa tajné.

Rozumný nájde, hlupák nie.emotikon Veď som to sám uverejnil, prečo by som to mazal?emotikon A ani nepopieram, že takýto dokument existuje.emotikon Prípadne existoval, ak hovoríme o minulosti… vy stále nerozumiete, čo vám píšem.“

Áno, nerozumiem, prečo sa vyhýba odpovedi. Veď on najlepšie musí vedieť, aká je skutočnosť. Nikto iný nemusí poskytnúť pravdivú informáciu.

Keď sa Martin Daňo opýtal pár otázok Eduarda Chmelára, tak Chmelár mu poctivo odpovedal. Keď sa ja pýtam Martina Daňa, tak už nemá záujem poctivo odpovedať. Chmelár rovnako ako Daňo chce byť prezidentom. Na tomto príklade vidíme diametrálny rozdiel medzi čestným kandidátom Chmelárom a bezcharakterných kandidátom Daňom. Pozri: Martin Daňo/GINN.

Keď sa Martin Daňo drzo vtieral medzi novinárky, ktoré sa rozprávali s poslancom Františkom Šebejom, a Šebej ho požiadal, aby počkal, tak Daňo bol taký rozčúlený, že nazval Šebeja, že je smrad, a navyše sa vyhrážal pomocou propagandy, ktoré je známa podnecovaním na fyzickú likvidáciu, takzvaná roxorová revolúcia. Pozri: Martin Daňo smrdí neúctou k poslancovi NR SR.

Martin Daňo má dvojaký morálny meter. Je pokrytec. Keď jemu niekto nechce odpovedať, tak na neho vulgárne nadáva, rozčuľuje sa a vyhráža. Ale považuje za samozrejmé, ak sám niekomu neodpovie. A ešte je urazený, keď mu pripomeniem, že ako kandidátovi na prezidenta by mu malo zaležať na poctivej odpovedi. Drzo ma verejne cez video na YouTube nazve hlupákom.

Keď Martin Daňo mohol vyzvať Jána Počiatka na transparentný drogový test, tak ja vyzývam Martina Daňa na transparentné vyšetrenie na detektore lži. Martin Daňo sa bojí pravdy. Len neviem, z akého dôvodu. Tých možností je viacero.

Martin Daňo na svojom facebookovom účte mohol kedysi uverejniť certifikát, že je členom organizácie B'nai B'rith.

Ale možno neskôr zistil, že v prípade kandidatúry na prezidenta Slovenskej republiky by mu nemusela vyhovovať takáto informácia o členstve v organizácii B'nai B'rith.

Voľby sa blížia, a on je z obyčajnej otázky čoraz nervóznejší.

Zdroj video záznamu: Martin Daňo/GINN.

Takže tak!

Archív:

Martin Daňo – Posledný Prezident (sic!)Certifikát (Martin Daňo, B'nai B'rith)

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Podpísali by ste sa ako občan pod petíciu, aby mohol kandidovať na prezidenta SR Martin Daňo?

Áno (Počet hlasov: 827)
(69.50 %)

Asi áno (Počet hlasov: 60)
(5.04 %)

Asi nie (Počet hlasov: 24)
(2.02 %)

Nie (Počet hlasov: 279)
(23.45 %)

Celkom hlasovalo: 1190

Ján Parada, 15. 01. 2019 | Prečítané: 3218 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (26 hl.)
 
Sýkorka belasá (18 hl.)
 
Stehlík obyčajný (11 hl.)
 
Sokol myšiar (9 hl.)
 
Drozd plavý (6 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 70
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore