www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @990
Počítadlo


Spam poison

Kotlebisti bojujú proti slovenským asociálom

Odsudzujú vraždu, ktorú spáchal slovenský rasistický asociál

Za bezpečné Slovensko! Bez kriminality a znásilnení

Pred pár dňami sa občania Slovenska dozvedeli z médií šokujúcu správu. 26. 5. 2018 v skorých ranných hodinách asociálny 28-ročný Slovák Juraj H. z Dunajskej Stredy sa na konci Obchodnej ulice v centre Bratislavy pokúšal so sexuálnym motívom obťažovať 2 mladé ženy. Tých sa zastal a bránil ich Filipínec Henry John Serafica Acorda.

Kotlebisti – bojovníci proti slovenským asociálom

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 645 × 673 bodov. Zdroj: Celé video: Ako Juraj Hossu usmrtil Filipínca Henryho.

Juraj H. Filipínca surovo udrel do hlavy päsťou, čoho následkom cudzinec spadol na zem. Slovenský rasistický asociál Juraj H. ďalej surovo Filipínca kopal do hlavy. A ešte mať tú drzosť, že slovenský asociál položil svoju bagandžu na hlavu Filipínca, a odfotografoval si to. Fotil sa v póze, ako keby Henry bola jeho lovecká trofej. Ako to zvyknú robiť pytliaci na safari, keď zabijú nejaké zviera. Henry v nemocnici podľahol zraneniam, a zomrel.

Z toho dôvodu vyzývame občanov Slovenskej republiky na demonštráciu proti rasistickým slovenským asociálom, ktorá sa uskutoční 5. júna 2018 na konci obchodnej ulice v Bratislave.

Veríme, že spravodlivosť na Slovensku zvíťazí, a slovenský asociál Juraj H. bude spravodlivo potrestaný. Tak mu Pán Boh pomáhaj! Za Boha a za národ! ✞

Predseda strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
Marian Kotleba

Pod čiarou

Myslíte si, že článok je reálny? Nie! Je to fikcia. Kotlebisti sa nezastanú cudzinca, ak ho zavraždí slovenský rasistický asociál. Dokážu sa rasisticky navážať len do marginalizovanej menšiny na Slovensku. Do Rómov, ktorých kotlebisti nazývajú po starom: Cigáni. Čo sa dnes vníma skôr v hanlivom význame, podobne ako označenie černocha slovom neger.

Archív:

Kotlebisti – bojovníci proti slovenským asociálom

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 05. 06. 2018 | Prečítané: 312 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore