www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @579
Počítadlo


Spam poison

Podpor svoj sen – Support Your Dream

Nová internetová platforma na zber projektových nápadov určených pre deti

Support Your Dream (v slovenčine)Support Your Dream je unikátna internetová platforma, ktorá vznikla v rámci projektu No borders in V4 youth exchanges za finančnej pomoci Medzinárodného vyšehradského fondu (International Visegrad Fund). Ide o zberňu nápadov, kde môžu ľudia a právnické osoby registrovať svoje projekty, ktoré majú byť finančne podporené alebo finančne podporiť niektorý z už registrovaných projektov.

Cieľom Support Your Dream je poskytovať virtuálny priestor pre zaujímavé sociálne, environmentálne a kultúrne projekty a byť sprostredkovateľom finančných darov, pretože práve tieto projekty potrebujú k tomu, aby mohli byť zrealizované. Projekty môže registrovať i finančne podporiť ktokoľvek, kto chce iným plniť sny.

Darcom sa môže stať ktokoľvek, kto chce vybraný projekt podporiť a pomôcť splniť sny. Platforma dovoľuje darcom investovať do projektu, ktorý ich zaujme a sami si ho vyberú. Tiež môžu rozhodnúť o výške príspevku, ktorý sa rozhodnú organizácii darovať. Na každého darcu finančného príspevku čaká malá odmena – napríklad video s poďakovaním, malý darček či pozvanie na podujatie.

Support Your Dream (v angličtine)Autormi platformy sú HELP 4 PEOPLE (Slovensko), Evropské centrum mládeže Břeclav (European Youth Centre Břeclav – EYCB) z Česka, Semper Avanti (Poľsko) a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara (Chamber of Commerce and Industry of Vas County) z Maďarska. Portál Support Your Dream zhromažďuje zaujímavé myšlienky pomoci deťom, mladým a hendikepovaným ľuďom z krajín V4.

Myšlienka platformy je udržateľná a po oficiálnom ukončení projektu bude nie len pokračovať, ale našim cieľom je naďalej ju rozširovať. Platforma nie je zameraná na pomoc len malým deťom a mladým ľuďom a v budúcnosti nie len im. Jednoduchá forma dovoľuje neziskovým organizáciám, obciam, širokej verejnosti, tretiemu sektoru a jednotlivcom posielať ich návrhy a nápady do tzv. zberne projektov.

Prvým krokom je vyplnenie a odoslanie formulára. My následne obdržíme e-mail so žiadosťou na uverejnenie projektu. Ten ďalej spracujeme a zverejníme na portáli spolu so sumou, ktorá bude potrebná na jeho realizáciu.

Formulár na pridávanie jednotlivých projektov sa nachádza na úvodnej stránke, po kliknutí na ikonu „Založ vlastný projekt“. Odporúčame sa zaregistrovať, aby ste boli prihlásení. Prečítajte si otázky o projektoch.

Spoločne veríme, že tento projekt pomôže mnohým ľuďom dosiahnuť ich ciele a sny. Pretože… aj malá pomoc dokáže zrealizovať veľké nápady.

Tak poďme spoločne podporiť splnenie snov!emotikon

Zároveň sa na vás obraciame s prosbou o pomoc – dajte našim stránkam svoj LIKE na sociálnej sieti Facebook – o všetkých projektoch (možno aj o tom vašom) sa tak dozvie väčšie množstvo potencionálnych darcov/donorov. Ďakujeme.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

HELP 4 PEOPLEHELP 4 PEOPLE
Občianske združenie bolo založené s cieľom pomáhať znevýhodneným deťom, deťom chorým, deťom, ktoré nemajú úplnú rodinu a nemajú to šťastie tráviť čas s inými deťmi, ísť do tábora, vzdelávať sa a inak sa osobne rozvíjať.
Radi robíme a budeme robiť svet krajším pre tieto deti a dospievajúcu mládež, hlavne cez rozličné národné i medzinárodné projekty.
Sme tím mladých ľudí zanietených pre prácu a pomoc tam, kde by mala byť pomoc samozrejmosťou.
Čerpané z: www.help4people.sk

HELP 4 PEOPLE, 08. 12. 2016 | Prečítané: 692 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Anketa
Aký je váš názor pri zániku mandátu poslanca NR SR ohľadom odstupného, ak bol právoplatne odsúdený za trestný čin?


Celkom hlasovalo: 23
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Menuj a cituj
14-09-19 * 17:47
 Re: V prípade druhého odkazu
11-09-19 * 20:28
 Umelá inteligencia
11-09-19 * 20:20
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore