www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @575
Počítadlo


Spam poison

Konšpiračné bludy: Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera a Mark Zuckerberg je vnuk Davida Rockefellera

Nezmysly a klamstvá sa šíria ako zákerné vírusy

Diskutujúci s prezývkou RighteousFred uverejnil 25. júla 2016 v Diskusnom fóre tému Ľudstvo víťazí. Téma je úplne falošná, svedčí o posadnutosti voči Židom. Je to smutné, že ešte dnes prežíva fašistická luza, ktorá neváha šíriť klamstvá proti Židom. V téme na upútal jeden odsek:

„Vzhľadom k tomu, že Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera, Rockefellerova frakcia chazarskej mafie sa môže snažiť odviesť pozornosť od problémov s Hillary tým, že začnú rasovú vojnu. To bolo pravdepodobne cieľom streľby do polície v Dallase minulý týždeň, ktoré mohlo alebo tiež nemusí vyústiť k zabitiu piatich policajtov mužom, ktorý vykrikoval, že ‚nenávidí belochov‘.“

„Rockefellerova ruka môže byť videná na financovaní nenávistnej skupiny ‚Na životoch černochov záleží‘. To môže tiež vysvetľovať, prečo vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg z Facebooku, dal obrovský transparent tejto skupiny ‚Na životoch černochov záleží‘ po udalostiach v Dallase na svoje stránky.“

Ide o toto: „Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera“ a „vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg z Facebooku“.

Pre akých hlupákov to niekto napísal? Rodičia Billa Clintona sú William Jefferson Blythe Jr. a Virginia Clintonová-Kelleyová. Mark Zuckerberg tiež nie je vnukom Davida Rockefellera. To by jeden z jeho rodičov musel byť synom alebo dcérou Davida Rockefellera. Buď otec Edward Zuckerberg alebo mama Karen Kempnerová.

Vôbec nerozumiem klamárom, prečo publikujú také nezmysly o ľuďoch.

RighteousFred text skopíroval z článku Mocenská štruktúra chazarskej mafie sa už rozpadá úplne verejne. Autorom článku je Benjamin Fulford, hovorca Spoločnosti Bieleho draka (The White Dragon Society). 11. júla 2016 uverejnil na svojej stránke v anglickom jazyku článok Khazarian mafia power structure crumbling in very public fashion. Ale v španielskom jazyku je článok La estructura de poder de la mafia jázara se desmorona de manera muy pública uverejnený oveľa provokatívnejšie. Na začiatku článku je totiž koláž, na ktorej je zobrazená manželka Billa Clintona. Čiže Hillary Clintonová. S hanlivým popisom ako „Hitlery Clinton“, čo je narážka na nacistického diktátora Adolfa Hitlera.

Článok v anglickom jazyku nie je celkom prístupný. Je určený pre registrovaných čitateľov. Ale v španielskom jazyku si môžete prečítať:

„Ya que Bill Clinton es el hijo de Winthrop Rockefeller, la facción Rockefeller de la mafia jázara puede estar tratando de distraer la atención de los problemas de Hillary iniciando una guerra racial. Este fue el objetivo aparente de los tiroteos a la policía de Dallas de la semana pasada, lo que puede o no haber resultado en el homicidio de 5 agentes de policía por un hombre que decía ‚odiar a los blancos.‘“

„La mano de Rockefeller se puede ver en la financiación del grupo de odio ‚Las vidas de negros importan‘. También puede verse en que el nieto de David Rockefeller, Mark Zuckerberg de Facebook, puso una enorme pancarta de los ‚Las vidas de negros importan‘ en su sede después de los hechos de Dallas.“

Pod týmto textom je odkaz www.whatdoesitmean.com/index2069.htm. Nenašiel som tam zmienku o Clintonovi, Zuckerbergovi a Rockefellerovi o príbuzenskom vzťahu medzi menovanými osobami. Je tam len fotka hnutia Black Lives Matter, ktorou sa zrejme niekto inšpiroval pri výrobe koláže, na ktorej je zobrazená Hillary Clintonová. Akože drží v ruke plagát s textom „#BLACK LIVES MATTER“, a ten hanlivý popis, že „Hitlery Clintonová“.

Článok v španielskom jazyku pridala „victoriakent33“ 14. júla 2016 do kategórie Nezaradené. „Victoriakent33“ o sebe napísala, že je stúpenkyňou, fanúšičkou Bena (Benjamina Fulforda) od roku 2009.

Benjamin Fulford o sebe tvrdí, že má 20-ročné skúsenosti ako profesionálny spisovateľ a novinár.

emotikon

Má e-mail benjaminfulord@hotmail.com. Takže koho trápi, odkiaľ vzal tie bludy, môže mu napísať. Alebo zavolať na telefónne číslo 81-90-3439-5558, a opýtať sa ho na podrobnosti.

Nie je to žiadna novosť, vymýšľať si o ľuďoch klamstvá. Máme podobný nechutný prípad aj na Slovensku, keď nejakí anonymní diskutujúci, napríklad niekto s časťou IP adresy 178.40.22…, Petrick alebo Rex zákerne ohovárali Jána Čarnogurského, že jeho otcom je Gustáv Husák.

Ján Čarnogurský sa k tomu vyjadril:

„V textoch kolujúcich na internete sa objavuje aj tvrdenie, že naša matka Kristína bola neverná svojmu manželovi, nášmu otcovi s Gustávom Husákom a dokonca že mojím otcom je Gustáv Husák. Samotné toto tvrdenie môže pochádzať iba od primitívneho autora. Aj primitívny autor však toto tvrdí anonymne a neodváži sa zverejniť svoje meno a adresu. Vlastne by bolo možné kývnuť rukou nad takými tvrdeniami. Sú ľudia, ktorí sa takto ukájajú, nuž čo s nimi. Ale takéto tvrdenia urážajú česť mojej matky. Naša matka porodila päť detí, starala sa o nás, keď otec bol vo väzení. Všetci sme dostali vysokoškolské vzdelanie. Bola nášmu otcovi vernou manželkou a nám všetkým celoživotnou oporou. Tvrdenia na internete urážajú jej česť a preto nad nimi nekývnem iba rukou. Vyzývam autora týchto tvrdení, nech oznámi svoje meno a adresu. Ak svojim tvrdeniam verí, nemá sa čoho báť. Ale oznamujem mu, že podám proti nemu žalobu o ochranu dobrého mena mojej matky a budem požadovať veľa peňazí. Aj keby súdne konanie trvalo dlho, autor tvrdení ho prehrá a súd ho odsúdi na vysokú náhradu. Až do smrti bude potom žiť iba zo životného minima, pretože všetko ostané mu strhne exekútor. Budem strážiť, aby mu exekútor neodpustil ani cent. Tak nech sa prihlási.“

Neprihlásia sa. Podliaci, bezcharakterní a zákerní ľudia sa vyžívajú v anonymite. Len tá im umožňuje páchať zločiny podobne, ako sa páchajú zločiny pri davových psychózach, v dave.

Archív:

RighteousFred: Ľudstvo víťazíBenjamin Fulford CZBenjamin Fulford: Khazarian mafia power structure…Benjamin Fulford: La estructura de poder de la mafia jázara…Victoriakent33
Victoriakent33 (Gravatar 1)Victoriakent33 (Gravatar 2)Benjamin Fulford (pracovný životopis)Klamstvo o Čarnogurskom na Dôležité.skPetrick (Aktuality.sk)
Petrick (Azet.sk)Rex (Topky.sk)Ján Čarnogurský: Vrany sa zlietavajú IV.Fotografie Marka Zuckerberga
Mark Zuckerberg (rodinná fotografia)Mark Zuckerberg spomína na svojho deda Jacka Zuckerberga

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Veríte konšpiračným teóriám?

Áno, pravdu píšu len alternatívne masmédiá (Počet hlasov: 3)
(2.65 %)

Áno, ale tie teórie nie sú konšpirácie, ale pravdivé informácie (Počet hlasov: 12)
(10.62 %)

Nie, ide o výmysly, klamstvá, polopravdy (Počet hlasov: 96)
(84.96 %)

Neviem, čomu mám veriť, možno je všetko inak (Počet hlasov: 2)
(1.77 %)

Chcem tomu veriť, ale hanbím sa to priznať verejne, obávam sa zosmiešňovania (Počet hlasov: 0)
(0.00 %)Celkom hlasovalo: 113
Súvisiace články:
Súdruh Blaha opäť trepe svoje bludy (09.06.2020)
Slovenskom sa šíri nebezpečný fašistický vírus mysle (26.05.2020)
Štefan Harabin – národný konšpirátor (09.04.2020)
Zamyslenie nad jedným falošným listom (29.03.2020)
Pravda šíri klamstvo (29.03.2020)
Nábožný joker s prezývkou „politolog“ šíri hoax (28.03.2020)
Ako sa komunista postupne mení na fašistu (17.03.2020)
Politik za SMER – sociálna demokracia Ľuboš Blaha šíri klamstvo (27.02.2020)
Komunista s prezývkou Kasafran opäť šíri klamstvo (10.02.2020)
Komunista František Kasanický šíri hoax o EÚ (20.07.2019)
Zarábaj 7 999 eur denne (19.07.2019)
Komunistovi unikla drobnosť pri šírení propagandy (28.07.2018)
Keď tzv. alternatívne spravodajstvo poškodzuje zdravý úsudok (22.03.2018)
Komunista šíri fašistickú konšpiráciu (02.03.2018)
Koniec sveta v roku 2018 nebude (19.01.2018)
Twain alebo Voltaire? (14.01.2018)
Verejná výzva pre humanistov z NIFMV (07.01.2018)
Eduard Chmelár a Martin Luther (01.11.2017)
Spamer admin@postarpat.sk klame, že e-mail info@humanisti.sk bol získaný z ich webových stránok (19.08.2017)
Na stránke ZEM A VEK je klamstvo (28.07.2017)
Stanovisko Parazitologického ústavu SAV v Košiciach k internetovému príspevku „Ústa nie sú zdroj zápachu z úst“ (13.07.2017)
Komediant Schutz (23.05.2017)
Hlavnespravy.sk naleteli na klamstvo (15.05.2017)
Antifašista Eduard Chmelár použil koláž, na ktorej je Angela Merkelová v póze s „hitlerovským pozdravom“ (05.02.2017)
Roman Bednár o Ježišovej sexualite (23.11.2016)
Keď Bednárovi hrabe v bedni (13.11.2016)
Hlavným dôvodom Kiskovej výhry bol zlý protikandidát, tvrdí Blaha (12.11.2016)
Prešľap v denníku SME (22.10.2016)
Ukážka demagógie v alternatívnych novinách (25.09.2016)
Konšpirácie ako nové náboženstvá (18.09.2016)
Klamstvo o Turecku (09.09.2016)
Kresťania šíria klamstvo o Jobsovi (05.08.2016)
666, šestky, šestkári, svetovláda a poblúznený rojčivý skeptik (27.07.2016)
Klamstvo o Winstonovi Churchillovi (17.07.2016)
Ižip naletel na lži (01.07.2016)
Humanista Kasafran naletel na nechutný žart (04.05.2016)
Hlúpa provokácia proti moslimom (02.01.2016)
Portál Pluska.sk sa snaží vydesiť svojich čitateľov: Nepravdivé slová o pápežovi (13.12.2015)
Falošný výrok, ktorý nevyslovil prezident ČR Miloš Zeman (20.10.2015)
O pristátí na Mesiaci (22.07.2015)
Novinári šíria aj nepravdivé správy (22.07.2015)
Humanisti naleteli na vtip (18.07.2015)
Keď kňaz hovorí o pravde… (30.06.2015)
Hoax Voltaire (28.04.2015)
Ďalšia falošná správa z Donecka (22.03.2015)
Klamstvo v Pravde (17.03.2015)
Falošnú výzvu od Putina šíri aj hovorca Charty 2015 (15.03.2015)
Ide o snahu poškodiť predsedu ukrajinskej vlády Arsenija Petrovyča Jaceňuka? (08.03.2015)
Pozor na falošný otvorený list od Vladimira Putina (06.03.2015)
Hoax o trvanlivosti trvanlivého mlieka (18.10.2014)
Pozor na falošné informácie ohľadom Sociálnej poisťovne (17.10.2014)
Overujte si informácie, ktoré sa šíria internetom (06.10.2014)

Ján Parada, 29. 07. 2016 | Prečítané: 2511 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore