www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @557
Počítadlo


Spam poison

PLACE! – konferencia o meste a jeho rozvoji

Medzinárodná konferencia o kreatívnom priemysle a imidži mesta

Kedy: 5. – 6. mája 2016
Kde: Kunsthalle a Kasárne/Kulturpark, Košice

PLACE! konferencia o vplyve kreativity a kreatívneho priemyslu na imidž mesta sa bude konať 5. a 6. mája 2016 v košickej Kunsthalle a v Kasárňach/Kulturparku. PLACE! je o meste, o jeho ekonomickom a sociálnom rozvoji. Prináša témy placemaking, branding, kreatívny priemysel, marketing či turizmus a na úspešných príkladoch dokazuje, že kultúra a kreativita predstavujú zásadné prvky potrebné pre rozvoj a reputáciu mesta i obchodný potenciál.

Organizátor Inštitút kreatívnej ekonomiky, n.o. spoločne s partnermi projektu „Družba Ukrajina – Slovensko“ pozvali popredných medzinárodných expertov z oblastí, ktorým sa konferencia venuje.

Na PLACE! vystúpi aj generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Tatra banky Michal Liday alebo Gideon Schmerling – riaditeľ oddelenia Médií a komunikácie a hovorca samosprávy Tel-Aviv-Yafo.

„Budeme hľadať odpovede na otázky, ako dizajn a kreativita pomáhajú obchodu, ako umelecké a kultúrne podujatia spoluvytvárajú imidž miesta, alebo ako môžu kultúrne centrá ovplyvňovať podnikanie, obchod či dokonca rozhodovanie v mestách,“ hovorí riaditeľ konferencie Michal Hladký.

PLACE! 2016 sa uskutoční 5. a 6. mája v Košiciach. 5. mája v priestoroch Kunsthalle a 6. mája v Kasárňach/Kulturparku. Konferencia sa koná pod záštitou primátora mesta Košice Richarda Rašiho a je súčasťou projektu, ktorý je financovaný z Nórskych grantov a Štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci Programu SK08 – Cezhraničná spolupráca – „Slovensko – Ukrajina: Spolupráca naprieč hranicou“.

Konferencia PLACE! bude obohatená o sprievodný program, ktorý vytvára Festival Place! V rámci festivalu sa uskutočnia série workshopov, diskusií, mestských prehliadok, konferencia, stretnutia odborníkov so širokou verejnosťou či prezentácia miestnych výrobkov a tovarov.

Projekt je financovaný z Nórskych grantov a Štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci Programu SK08 – Cezhraničná spolupráca – „Slovensko – Ukrajina: Spolupráca naprieč hranicou“, konferencia je súčasťou projektu DRUŽBA SLOVENSKO – UKRAJINA, výška NFM: 873 779 €, celkové náklady projektu: 970 866 €, viac informácií na www.eeagrants.sk.

Pod čiarou

Vložila: Jana Šargová, More, o. z.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

ICEInštitút kreatívnej ekonomiky, n.o. anglický názov: Institute for Creative Economy, n.o.
Inštitút kreatívnej ekonomiky bol založený v septembri 2012 s ambíciou viesť procesy v rámci rozvoja kreatívnej ekonomiky a širšej agendy podpory kreativity v meste Košice na lokálnej aj medzinárodnej úrovni. Cieľom inštitútu je budovať povedomie o kreatívnom prístupe k tvorbe mesta, vytvárať partnerstvá a dlhodobé stratégie pre rozvoj kreatívnej ekonomiky v meste a regióne.
Čerpané z: www.place2016.sk

ICE, 26. 04. 2016 | Prečítané: 662 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Mladá sila
25-02-20 * 17:18
 Mladá sila
23-02-20 * 22:24
 Re: Nebezpečný vírus ohrozuje
23-02-20 * 09:48
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore