www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @647
Počítadlo


Spam poison

Falošní smetiari

Kam s vianočným stromčekom po sviatkoch?

S príchodom vianočných a novoročných sviatkov sa v Bratislave každoročne objavujú falošní smetiari. „Koledníci“ v mene spoločnosti OLO a.s. zneužívajú dôveryhodnosť a dobrosrdečnosť hlavne starších ľudí a pýtajú si finančnú odmenu za celoročný odvoz komunálneho odpadu.

Spoločnosť OLO a.s. sa od týchto aktivít dištancuje a upozorňuje obyvateľov Bratislavy, že zamestnanci OLO a.s. majú túto činnosť zakázanú pod sankciou okamžitého ukončenia pracovného pomeru.

Takíto „vinšovníci“ spravidla nie sú jej zamestnancami ale podvodníci, ktorých oblečenie môže pripomínať pracovný odev smetiarov. Ak vás prekvapí vo dverách neželaná návšteva v podobe falošného smetiara, v žiadnom prípade jej nedávajte peniaze, nie je na to žiadny dôvod, pretože vy ste si za túto službu riadne zaplatili. V prípade, že vás takýto vinšovníci navštívia, budeme radi, ak nás o tom budete informovať a pomôžete nám ich identifikovať fotografiou, prípadne identifikáciou automobilu, ktorým sa priviezli.

V mene spoločnosti OLO a.s. vám prajeme ničím nerušené prežitie vianočných a novoročných sviatkov.

Kam s vianočným stromčekom po sviatkoch?

Spoločnosť OLO a.s. už tradične zabezpečí bezplatný zber a odvoz vianočných stromčekov od 13. 1. 2014 do konca februára 2014. Vianočné stromčeky budú odvážané zo zberných hniezd na zber oddelených zložiek separovaného zberu a zo stojísk bytových domov, pričom ich je potrebné nechať pri kontajnerovom stojisku z vonkajšej strany. Obyvatelia rodinných domov môžu priviesť stromčeky okrem zberného hniezda k najbližšiemu stojisku kontajnerov bytovému domu, prípadne do zberného dvora OLO a.s. na Starej Ivanskej ceste 2.

Vianočné stromčeky ako biologicky rozložiteľný odpad sú odvážané na zhodnotenie kompostovaním, preto vás žiadame o ich dôkladné „odzdobenie“, aby sme predišli ich likvidácií menej ekologickým spôsobom.

Zber vianočných stromčekov končí 28. 2. 2014. Po tomto termíne zberáme stromčeky ako súčasť zmesového komunálneho odpadu.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

OLO a.s.
Odvoz a likvidácia odpadu a.s.
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava
Čerpané z: www.olo.sk

OLO, 06. 12. 2013 | Prečítané: 908 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore